ТЕМА ДНЯ

 • НЕ ПРИНЕСЛИ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «НОВОЇ ГАЗЕТИ»?

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ передплати Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (0522) 35-87-18

   

   

  Подробицi
 • НЕ ДАМО УНИКНУТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

  Минулої суботи мама кореспондента «Нової» Олега Козупляки зазнала тяжких травм. Подія сталася на кропивницькому підприємстві «Три Стар», куди вона працевлаштувалася напередодні

   

  Подробицi
 • ЕКСПОНАТ ПЕРШИЙ

  Шановні читачі! Після анонсу проекту «Баба Єлька» редакція отримала декілька запрошень відвідати найвіддаленіші куточки нашої області. Збираємося у село Козацьке Петрівського району, у село Журавлинку Голованівського району, в Новогригорівку і Первомайськ, що на Маловисківщині. Також передав нам пісню своєї бабусі Секлети відомий композитор Павло Бровченко.

   

   

   

   

   

  Подробицi

ЦИТАТА ТИЖНЯ

Бог не пошле калачі, якщо лежати на печі 

 

 Єврейське прислів’я

 

 

 

Повідомлення
 • There is no category chosen or category doesn't contain any items

ЛЮДИНІ ТРЕБА ДАТИ ШАНС

У минулому номері «Нова» публікувала статтю про конфлікт між учителями і директором у Павлівському НВО Світловодського району. Після цього до редакції надійшов лист, у якому батьки школярів стали на захист нового директора школи Андрія Левочка.

Колектив КЛА НАУ: «Більш за все ми прагнемо чесно і сумлінно працювати, формувати надійну та професійну нову генерацію авіаторів»

У минулому номері «НГ» опублікувала скорочений звіт Рахункової палати про виявлені нібито порушення в Кіровоградській льотній академії НАУ. Тепер газета публікує точку зору КЛА НАУ.

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...