ТЕМА ДНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

Коли влада вживає надмірну силу, народ має право збройно боронитися 

 

Любомир Гузар

 

 

 

Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

ЛЮДИНІ ТРЕБА ДАТИ ШАНС

Автор: Нова Газета

У минулому номері «Нова» публікувала статтю про конфлікт між учителями і директором у Павлівському НВО Світловодського району. Після цього до редакції надійшов лист, у якому батьки школярів стали на захист нового директора школи Андрія Левочка.

Своїх імен не називають зі зрозумілих причин: їхні діти ходять до цієї школи і вони бояться неадекватної реакції з боку окремих вчителів.

«А що такого поганого зробив Андрій Михайлович? Може, те, що він надав робочі місця молодим вчителям? Бо Петро Іванович (колишній директор – Ред.) давав по півтори та по дві ставки. І за це чоловіка треба з’їсти?» – пишуть у листі.

Автори листа наголошують, що у їхньому селі ця подія набула широкого розголосу і всі нею обурюються. «Може, щось і не так, але людині треба дати шанс, бо він хоче працювати і хоче порядку у школі. Люди напоготові підтримати нового директора, але в кожного в цій школі навчаються діти», – зазначається у листі.

Від редакції: 11 січня розпорядженням голови Світловодської райдержадміністрації керівництво КЗ «Павлівське НВО» тимчасово відсторонили від виконання свої посадових обов’язків, аби унеможливити його вплив на роботу комісії. Її звіт представлять депутатам на позачерговій сесії районної ради, яка відбудеться 26 січня 2018 року.

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...