ТЕМА ДНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Армія рабів не може перемогти армію вільних людей  

 

  

Сергій Ауслендер

 

 

 

Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

«Превен вечер на садянка». «Баба Єлька» в гостях у болгар

Добрі, щирі й трішки сором’язливі – такими нам запам’ятаються жителі вільшанських Станкуватого й Доброго, які стали 98 і 99 селами в ліку експедицій проєкту «Баба Єлька».

Златопільські полуцвіти

Приводом до експедиції у село Златопілля (колишнє Свердлове) Бобринецького району став звичайний паперовий лист від нашої читачки, 92-річної Діани Сулімової.

Лакердан, лакен робиш. «Баба Єлька» у Підлісному

2022 рік «Баба Єлька» завершувала експедицією у Підлісне – село в Олександрівській громаді, розташоване обабіч київської траси. Спочатку їхали до нього крізь сльоту, згодом, коли ранковий дощ вже хрумкотів під ногами тонкою кригою, ми просили водія зупинитися біля дерев’яного  паркану з блакитними ромбами (ще трохи і ця краса стане

історією, хай хоч зафіксуємо на фото!). 

ЛЮБОмирка. Повернемося ще

У наших селах живуть люди, які не чекають когось чи чогось, вказівок зверху, а самі працюють над збереженням культурної спадщини своєї маленької батьківщини. Вони шукають, збирають, зберігають і роблять все це з любов’ю! З такими людьми ми познайомилися в Любомирці Олександрівської громади. Не знали, що приготував для нас наш новий агент Микола Ясененко, не знали, з ким доведеться зустрітися. Але отримали навіть більше, ніж сподівалися!

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...