ТЕМА ДНЯ

 • НЕ ПРИНЕСЛИ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «НОВОЇ ГАЗЕТИ»?

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ передплати Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (0522) 35-87-18

   

   

  Подробицi
 • НОВИЙ МОВНИЙ ЗАКОН ПРИЙНЯТО

  Верховна Рада України 25 квітня ухвалила законопроект «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Законопроект підтримали 278 депутатів

   

  Подробицi
 • ТАРИФ НА КВАРТПЛАТУ В ОЛЕКСАНДРІЇ ВИЗНАЛИ НЕЗАКОННИМ. ЩО ДАЛІ?

  24 січня Третій апеляційний адміністративний суд (м. Дніпро) поставив крапку в багаторічній судовій справі, ініційованій олександрійськими громадськими активістами. Історія розпочалася ще у 2010 році, коли Олександрійська міська рада створила комунальне підприємство «Житлогосп».  Частина активістів вважає те рішення незаконним, як і низку рішень про встановлення тарифів на обслуговування будинків і прилеглої території, так звану квартплату

   

   

   

   

   

  Подробицi

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Репортери не вірять нічому. Це їхній символ віри

  

Гай Белламі 

 

 

 

Повідомлення
 • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Як «Баба Єлька» слухала Паліївку

Крізь вікно автомобіля сонячне проміння лоскоче думки. Ми ще в дорозі, а кожен з нас уже намріяв собі на цей день зустріч із  людьми-скарбами, автентичними піснями та етнографічними знахідками. І яке то щастя, коли виявилося, що в Паліївці Маловисківського району наші мрії здатні збуватися.

«Баба Єлька» мандрує по Маловисківщині

За підтримки Британської ради в рамках Проєкту «Активні громадяни» проєкт «Баба Єлька» відвідав три села Маловисківського району – Хмельове, Новогригорівку та Калаколове. Нашими агентами у цьому напрямку стала музейниця та історик Зіна Федорівна Шевченко і директор Хмелівського сільського будинку культури Юрій Плахов.

Нечаївка, яку треба показувати

Міський житель, не звиклий до просторів, запахів і звуків села, може подумати, що він потрапив до раю. Але ні, це не рай. Це Нечаївка. Вона зустрічає нас гучним співом солов’їв, мальовничими краєвидами, ароматами польових трав, бузку, каштанів і добрими людьми.

Експедиція у Злинку. Три Ганни і Марія

Шлях першої травневої експедиції проекту «Баба Єлька» проліг до Злинки Маловисківського району. Всі села, відвідані нами, – особливі. Однак Злинка дещо особливіша від решти: мова, яку місцеві гордо називають не російською, не суржиком, а «злинською», традиції і згуртованість громади. Значною мірою, вочевидь, це пояснюється походженням предків багатьох нинішніх злинчан, які були переселенцями-росіянами, гнаними старообрядцями.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...