ТЕМА ДНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Репортери не вірять нічому. Це їхній символ віри

  

Гай Белламі 

 

 

 

Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Експедиція 73-тя.Магія Помічних

Відвідати Помічну «Бабу Єльку» кликали з рік. Нарешті у всіх склалося, і ми морозного ранку 11 листопада вирушили до Помічної, точніше Помічних – міста і однойменного села, що практично є частиною міста залізничників. Наш агент, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Помічнянської міськради Вікторія Яценко, яка і запрошувала, приготувала нам дві локації.

Виступовичі у Несватковому. 72-га експедиція «Баби Єльки»

Це було наше 77-ме село. Ну що нас могло здивувати? Водій «Нової газети» Григорій Миколайович точно знав, що на півдорозі до місця призначення ми ненароком розіллємо на килимки в машині каву, потім ми зробимо фото на фоні знака з назвою села. Ми обов’язково пхатимемо щось важливе і засмальцьоване в багажник, щоб привезти до етнолабораторії «Баба Єлька». Ми всоте розкажемо нашим новим друзям, що «Баба Єлька»  – це не баба, а щось набагато більше. Але ні, ця експедиція була настільки насиченою, що з самого початку ми відчували – враження від неї не вмістяться на жодну шпальту. Але ми спробували, і ось що з цього вийшло.

Експедиція 71-ша. Скарбоносна Олексіївка

 

Перша експедиція «Баби Єльки» до Бобринеччини припала на перше осіннє похолодання. Та зустріли нас в Олексіївці напрочуд тепло.

КРИМКИ: паралельні реальності

Є села, у які закохуєшся. Є люди, яких не можеш відпустити. Є місця, до яких хочеться повертатися знову і знову. Це про Кримки – чарівне затишне село, відоме не лише через цікаву назву, а більше завдяки талановитим виконавицям із народного аматорського автентичного колективу «Явір».

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...