ТЕМА ДНЯ

 • НЕ ПРИНЕСЛИ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «НОВОЇ ГАЗЕТИ»?

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ передплати Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (0522) 35-87-18

   

   

  Подробицi
 • ЩОБ НЕ З’ЇХАВ ДАХ...

  Наприкінці серпня у Дрогобичі на Львівщині обвалився під’їзд чотириповерхового будинка. Семеро дорослих та одна дитина загинули. Також рятувальники витягнули з-під завалів ще сімох людей, у тому числі п’ятьох дітей. Надзвичайна ситуація облетіла страшною звісткою усю країну

   

  Подробицi
 • ТАРИФ НА КВАРТПЛАТУ В ОЛЕКСАНДРІЇ ВИЗНАЛИ НЕЗАКОННИМ. ЩО ДАЛІ?

  24 січня Третій апеляційний адміністративний суд (м. Дніпро) поставив крапку в багаторічній судовій справі, ініційованій олександрійськими громадськими активістами. Історія розпочалася ще у 2010 році, коли Олександрійська міська рада створила комунальне підприємство «Житлогосп».  Частина активістів вважає те рішення незаконним, як і низку рішень про встановлення тарифів на обслуговування будинків і прилеглої території, так звану квартплату

   

   

   

   

   

  Подробицi

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Репортери не вірять нічому. Це їхній символ віри

  

Гай Белламі 

 

 

 

Повідомлення
 • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Виклики освіти, новаторство і «Баба Єлька» – у Благовіщенському відбувся BlagoEdFest2020

Минулого тижня місто Благовіщенське стало осередком педагогічної культури і новаторства. Сюди на Фестиваль освітнього менторства BlagoEdFest2020 з’їхалися більше трьохсот педагогів, директорів шкіл і громадських діячів. Усіх гостинно приймав місцевий НВК №2, керівник якого й зібрав колег із різних куточків України, аби ті поділилися дієвим досвідом і навчилися новому.

Павлівка. Четверта подорож на Світловодщину

Ці місця нагадують більше Прикарпаття, ніж звичну для нашого ока степову Елладу. Круті яри перемежовуються байраками високими і не дуже. Надворі – незвично теплий кінець листопада. Ми їдемо в Павлівку, що під Світловодськом. На тамтешніх «бабусь єльок» нас «навели» Микола Середенко, який на той час директорував у Павлівській школі, і завідувачка Будинку культури у тому ж селі Олена Нестерова.       

«Баба Єлька» у Кримках

Що ви знаєте про село Кримки, що в Олександрівському районі? Ми будемо відверті: до нашої експедиції у це село ми не знали нічого, як і про сотні інших сіл Кіровоградщини.  Агенткою у Кримках стала Настя Павлівна Зеленько – наша давня подруга із Розумівки, яка й порадила послухати пісні у виконанні кримківських  народних співачок.

Нерубайська «Надія» та інші коштовності

Того дня ми виїхали з Кропивницького ще до світанку. У ранковій пітьмі авто «Нової газети» з командою «Баби Єльки» мчало вологою від роси дорогою до Нерубайки Новоархангельського району.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...