ТЕМА ДНЯ

 • НЕ ПРИНЕСЛИ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «НОВОЇ ГАЗЕТИ»?

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ передплати Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (0522) 35-87-18

   

   

  Подробицi
 • НЕ ДАМО УНИКНУТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

  Минулої суботи мама кореспондента «Нової» Олега Козупляки зазнала тяжких травм. Подія сталася на кропивницькому підприємстві «Три Стар», куди вона працевлаштувалася напередодні

   

  Подробицi
 • ЕКСПОНАТ ПЕРШИЙ

  Шановні читачі! Після анонсу проекту «Баба Єлька» редакція отримала декілька запрошень відвідати найвіддаленіші куточки нашої області. Збираємося у село Козацьке Петрівського району, у село Журавлинку Голованівського району, в Новогригорівку і Первомайськ, що на Маловисківщині. Також передав нам пісню своєї бабусі Секлети відомий композитор Павло Бровченко.

   

   

   

   

   

  Подробицi

ЦИТАТА ТИЖНЯ

Бог не пошле калачі, якщо лежати на печі 

 

 Єврейське прислів’я

 

 

 

Повідомлення
 • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Проект «Баба Єлька» у Копанках

У Копанки Маловисківського району команда «Баби Єльки» їхала підсиленим складом – разом із нами в подорож вирушив волонтер Корпусу миру в Україні Майкл Ендрю. Він – професійний фотограф, приїхав до України із штату Кентуккі (США), щоб працювати волонтером в Кіровоградському обласному відділенні фонду «ЛЖВ». Про «Бабу Єльку» дізнався із соцмереж і відразу написав нам, що був би щасливий допомогти проекту. Звісно, ми не відмовилися!

Експедиція четверта. Златопіль і Листопадове

Пісня моєї бабусі

Мою бабусю звали Катею. Її немає 42 роки. Я вже сама бабуся, маю двох дітей, чотирьох онуків, трьох правнуків, але свою бабусю Катю пам’ятаю досі – Грищенко Катерина Іванівна (Копилова). Складним було її життя. Народилася в 1901 році. Пережила революцію, колективізацію, голодомор, Велику Вітчизняну війну, голод 1947 року…

Давидівка. Три подружки

«Ой мої ж ви пташечки!» − зустрічає нас і усмішкою, і слізьми водночас Софія Іванівна Приблуда із села Давидівки. Це останній пункт нашої подорожі Голованівським районом, але ми вже в очікуванні цікавої розмови.

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...