ТЕМА ДНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Армія рабів не може перемогти армію вільних людей  

 

  

Сергій Ауслендер

 

 

 

Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Бірки - центр світу

То було тихе дощове ранок у селі Бірки Олександрівської громади. Експедиція в це село перевершила всі очікування, бо, незважаючи на війну та постійний страх і тугу, ми змогли «наловити» все, про що завжди мріємо перед кожною поїздкою: пісень, рецептів, одягу та навіть прикрас!

Соснівські Ониськівни

 

Це була напрочуд приємна експедиція, що минула на одному подиху. Легкість й щирість спілкування і нові пісні на додачу – це саме те, що ми в поїздках прагнемо зустріти найбільше. 

Експедиція у Волноваху… в Кропивницькому

Нещодавно до Етнолабораторії «Баба Єлька» зовсім випадково зайшли дві дівчини в пошуках традиційного українського вбрання. Виявилося, що Яна і Аліна – з Волновахи, до Кропивницького їхня родина приїхала наприкінці лютого, рятуючись від російського «звільнення». Тимчасовими кропивничанами стали мама і тато дівчат, а також їхні дві старесенькі бабусі, яких вивозили з Волновахи буквально під обстрілами. 

Втретє у Копенкуватому

Є місця, в які тебе тягне. Тягне за руки, за ноги, за душу, і цьому бажанню просто неможливо опиратися. Когось тягне на море, когось у гори, а «Бабу Єльку» – в маленькі села Кіровоградщини. Цього разу нестримна сила духовного тяжіння знову привела нас у Копенкувате, яке стало справді рідним за такий короткий час.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...