ТЕМА ДНЯ

 • НЕ ПРИНЕСЛИ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «НОВОЇ ГАЗЕТИ»?

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ передплати Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (0522) 35-87-18

   

   

  Подробицi
 • НОВИЙ МОВНИЙ ЗАКОН ПРИЙНЯТО

  Верховна Рада України 25 квітня ухвалила законопроект «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Законопроект підтримали 278 депутатів

   

  Подробицi
 • ТАРИФ НА КВАРТПЛАТУ В ОЛЕКСАНДРІЇ ВИЗНАЛИ НЕЗАКОННИМ. ЩО ДАЛІ?

  24 січня Третій апеляційний адміністративний суд (м. Дніпро) поставив крапку в багаторічній судовій справі, ініційованій олександрійськими громадськими активістами. Історія розпочалася ще у 2010 році, коли Олександрійська міська рада створила комунальне підприємство «Житлогосп».  Частина активістів вважає те рішення незаконним, як і низку рішень про встановлення тарифів на обслуговування будинків і прилеглої території, так звану квартплату

   

   

   

   

   

  Подробицi

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Репортери не вірять нічому. Це їхній символ віри

  

Гай Белламі 

 

 

 

Повідомлення
 • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Експедиція двадцять п’ята. «Баба Єлька» у Виноградівці

«Стежка буде вести за горби, в полиневий край. Гіркі подихи піднесе мені степ. Сонце розпливеться коло обрію... День позганяє вітри на тирло на ніч. А я топтатиму гіркі полини…» – ці слова Юрій Яновський писав про край, у якому ми побували вже втретє. Цього разу «Баба Єлька» помандрувала трохи далі від рідної Яновському Нечаївки – у мальовниче село Виноградівку Компаніївського району. Тут ми познайомилися зі 104-річною бабусею Ольгою, побачили неймовірне дерево роду, в якому вміщені відомості з 1860-го року, і записали… народні пісні, родом із Полісся.

Крюковий спів, свідчення про голод, пісні… «Баба Єлька» знову у Злинці!

Це була друга експедиція проєкту до цікавезного села Злинки, що в Маловисківському районі. Ми знову милувалися чарівними Каскадами (цього разу на світанку, щоб сповна відчути красу і магію цього краю) і знову спілкувалися зі старожилами, які розповідали і співали про минувшину.

У Малій Висці презентували проєкт «Баба Єлька»

Оскільки засновниці проєкту родом із Маловисківщини, а сама баба Єлька – із Розсохуватки, то найбільше експедицій відбулося наразі саме в цьому районі.

«Баба Єлька» у Бовтишці і абсолютна гармонія

У Бовтишці Олександрівського району нашою агенткою стала Надія Іванівна Тернова. Про проєкт «Баба Єлька» дізналася від доньки, яка із сім’єю проживає в ОАЕ, але не втратила зв'язок із своїм корінням. Вона попросила маму підшукати для нас бабусь, які б могли заспівати. Надія Іванівна підшукала. І не лише бабусь, і не лише тих, хто міг би заспівати.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...