ТЕМА ДНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Армія рабів не може перемогти армію вільних людей  

 

  

Сергій Ауслендер

 

 

 

Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Лакердан, лакен робиш. «Баба Єлька» у Підлісному

2022 рік «Баба Єлька» завершувала експедицією у Підлісне – село в Олександрівській громаді, розташоване обабіч київської траси. Спочатку їхали до нього крізь сльоту, згодом, коли ранковий дощ вже хрумкотів під ногами тонкою кригою, ми просили водія зупинитися біля дерев’яного  паркану з блакитними ромбами (ще трохи і ця краса стане

історією, хай хоч зафіксуємо на фото!). 

ЛЮБОмирка. Повернемося ще

У наших селах живуть люди, які не чекають когось чи чогось, вказівок зверху, а самі працюють над збереженням культурної спадщини своєї маленької батьківщини. Вони шукають, збирають, зберігають і роблять все це з любов’ю! З такими людьми ми познайомилися в Любомирці Олександрівської громади. Не знали, що приготував для нас наш новий агент Микола Ясененко, не знали, з ким доведеться зустрітися. Але отримали навіть більше, ніж сподівалися!

Родниківка. Експедиція до джерел

Родниківку ми обрали для експедиції навмання – просто знову захотілося в Олександрівський район. І цей вибір був настільки вдалим, що й через два тижні після повернення ми носимо у собі той день – тихий, теплий, наповнений благодаттю, мудрістю і любов’ю до рідної землі. 

Бірки - центр світу

То було тихе дощове ранок у селі Бірки Олександрівської громади. Експедиція в це село перевершила всі очікування, бо, незважаючи на війну та постійний страх і тугу, ми змогли «наловити» все, про що завжди мріємо перед кожною поїздкою: пісень, рецептів, одягу та навіть прикрас!

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...