ТЕМА ДНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Репортери не вірять нічому. Це їхній символ віри

  

Гай Белламі 

 

 

 

Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Втретє у Копенкуватому

Є місця, в які тебе тягне. Тягне за руки, за ноги, за душу, і цьому бажанню просто неможливо опиратися. Когось тягне на море, когось у гори, а «Бабу Єльку» – в маленькі села Кіровоградщини. Цього разу нестримна сила духовного тяжіння знову привела нас у Копенкувате, яке стало справді рідним за такий короткий час.

У Музеї мистецтв презентували календар «Баба Єлька»

Команда проєкту «Баба Єлька» та «Нової газети» презентували календар «Баба Єлька», до якого увійшли світлини з експедицій Кіровоградщиною протягом 2018-2021 років. Презентація відбулася у стінах Музею мистецтв.

Як у Кропивницькому відроджують старовинні колядки і щедрівки

 

Щотижня в Етнолабораторії на Дворцовій збираються учасники гуртка «Баба Єлька співає «Дувай-ва» під керівництвом Світлани Буланової, щоб вивчати старовинні народні пісні.

Капітанівка. Ювілейна експедиція

75-та експедиція «Баби Єльки» привела нас у селище на межі з Черкащиною. Капітанівка зустрічає гидокапосною погодою – холодний вологий вітер пронизує все і всіх. Однак додому ми поверталися сповнені душевним теплом, бо селище подарувало нам неймовірні враження і переживання, знайомство із непересічними особистостями й духовні артефакти.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...