ТЕМА ДНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Армія рабів не може перемогти армію вільних людей  

 

  

Сергій Ауслендер

 

 

 

Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

YELKA готує прем’єру нового кліпу

Автор: Нова Газета

Команда етновиконавиці Світлани Буланової, яка виступає під псевдо YELKA, готує новий кліп на українську народну пісню. Зйомки проходили біля старовинного млина у селі Давидівка Голованівського району та на Бондарському ставі у селі Розумівка Олександрівського району.

 

Давидівку виконавиця та автор кліпу Олександр Майоров обрали не випадково, а через мальовничі береги річки Ятрань і водяний млин, збудований на початку ХХ століття за власника тамтешнього маєтку контр-адмірала Олексія Абази. Млин працював орієнтовно з 1911 до 1990-х років.

«У Давидівці ми були з проєктом «Баба Єлька» у серпні 2018-го. Тоді вперше побачили, яка тут краса. Проїжджали повз млин, який нас просто зачарував. І коли я вибрала пісню (українську народну), яку хочу повернути до життя, створивши осучаснену версію, то одразу згадала про той млин. Ми зібралися і поїхали в Давидівку. Дорога була далека і  важка, але ті краєвиди варті витраченого часу і зусиль», – розповіла Світлана Буланова.

Другою локацією стала садиба Насті Павлівни Зеленько у селі Розумівці та береги Бондарського ставу.

Сучасне аранжування для старовинної народної пісні створив кропивницький музикант і композитор Максим Величко.

Нагадаємо, минулого року YELKA презентувала кліп на осучаснену пісню «Ой полинь-полиньок», яку члени проєкту «Баба Єлька» записали у селі Листопадовому (Новомиргородський район) у вересні 2018 року від фольклорного колективу «Берегиня».

А в березні цього року світ побачив чуттєвий кліп на пісню «Оддавала мати дочку», яку «Баба Єлька» записала у квітні 2019-го під час експедиції у село Липняжку Добровеличківського району. Її наспівала Ольга Півень.

Фото
Олександра Майорова

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...