ТЕМА ДНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Армія рабів не може перемогти армію вільних людей  

 

  

Сергій Ауслендер

 

 

 

Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

У Музеї мистецтв презентували календар «Баба Єлька»

Автор: Нова Газета

Команда проєкту «Баба Єлька» та «Нової газети» презентували календар «Баба Єлька», до якого увійшли світлини з експедицій Кіровоградщиною протягом 2018-2021 років. Презентація відбулася у стінах Музею мистецтв.

 

Участь у презентації взяли члени проєкту «Баба Єлька» Інна Тільнова, Світлана Листюк, Світлана Буланова, фотографи проєкту Олександр Майоров та Мирослава Липа, дизайнерка Наталя Андріянова, співробітники обласного краєзнавчого музею, обласного архіву, представники влади та медіа.

«Кожна із світлин – це не лише красива фотографія, це момент, який привертає увагу до якоїсь конкретної проблеми. Наприклад, фото інтер’єру хати Миколи Бельдіяна 1932 року народження із села Петроострів – це історія про намагання зберегти історію та традиційні сімейні цінності. На одній світлині – ціла історія України – тут і про Голодомор, і про Другу світову, і про весілля (бо бачимо скриню і весільні рушники). Про кожну світлину ми можемо розповідати довго і багато, але найголовніше це те, що ми змогли створити культурний продукт, яким пишаємося і який «працюватиме» як нагадування», – зазначила під час презентації координаторка проєкту, редакторка «Нової газети» Інна Тільнова. За її словами, кошти на видання календаря виділили в рамках обласної програми культурно-освітнього розвитку. У 2022 році це 20 тисяч гривень, на які за пропозицією керівника департаменту культури й туризму Уляни Соколенко вирішили надрукувати календар «Баба Єлька», котрий, крім іншого, буде чудовим презентаційним подарунком для гостей Кіровоградщини.

Під час презентації слово мав заступник голови обласної ради Дмитро Лінько, який пообіцяв, що календар стане окрасою його кабінету.

«Кожен захід із «Баби Єльки» привертає увагу широкої аудиторії. Для нас це дуже важлива ініціатива, бо популяризує наш край, нашу історію та культуру. Про традиції Кіровоградщини треба якомога більше розповідати, щоб ми цінували її по-справжньому. І обласна рада завжди готова підтримувати такі ініціативи», – зазначив Дмитро Лінько.

Щоб отримати календар, слід написати «Бабі Єльці» у Фейс-буці або завітати до редакції «Нова газета» (вул. Дворцова,12).

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...