ТЕМА ДНЯ

 • НЕ ПРИНЕСЛИ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «НОВОЇ ГАЗЕТИ»?

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ передплати Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (0522) 35-87-18

   

   

  Подробицi
 • Передплатіть «Нову газету»

  Люблю читати новини про те, що державні компанії збільшують свої прибутки. Наприклад, Укрпошта з новим очільником Ігорем Смілянським нарешті почала заробляти, та ще й мільярди. Проте традиційно зміни «нагорі» мало відчутні у Веселому Куті чи Бандуровому 

  Подробицi
 • Станемо ангелами добра…

  2020-й був складним роком для всіх. Випробовування одне за одним накривали українців. Коронавірус, економічна криза, політична нестабільність… Та серед усіх видів війн є найболючіша і найнепомітніша – це боротьба дітей зі страшними захворюваннями. Спільно з благодійним фондом «Янгол життя» публікуємо маленькі історії великих українців. Віримо, що разом нам вдасться допомогти їм побороти хвороби і 2021-й запам’ятається їм як рік перемоги

   

   

   

   

   

  Подробицi

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Репортери не вірять нічому. Це їхній символ віри

  

Гай Белламі 

 

 

 

Повідомлення
 • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Що принесе рік Бика

Автор: Нова Газета

Китайський Новий рік святкують у ніч на другий молодик після зимового сонцестояння і відзначають два тижні, щоб завоювати прихильність нового знака. Починають святкувати з 12 лютого 2021 року, триває рік Бика  до 30 січня 2022.

 

За східним гороскопом, 2021 – рік Білого Металевого Бика. Бик – надійна та витривала  тварина, на яку завжди можна покластися. Тому цей рік має стати спокійнішим за попередній і сприятливим для стійких, рішучих і терпелячих натур, які знають, чого хочуть досягти у житті.

Бик також сприяє успіху в усіх починаннях, однак рішення потрібно приймати зважено. У цьому році в представників багатьох знаків є потенціал зробити щось величне – але якщо докладати до цього усіх можливих сил.

 Щур

Рік народження: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

 

Протягом року Щур має бути готовий до нових кар’єрних звершень. Його завантажуватимуть додатковими завданнями, однак за своєю природою Щур не вагається, приймаючи нові виклики. Це може забезпечити йому підвищення по службі та збільшення зарплати. Бережливі Щури розумно заощаджували гроші минулого року, і це так чи інакше стане їм у нагоді в наступному.

Для Щурів це хороший рік, щоб зав’язувати нові стосунки. Самотні можуть закохатися і зустріти другу половинку. У тих, хто вже зв’язав себе шлюбом, стосунки будуть приємними і гармонійними.

 

Бик

Рік народження: 1937,  1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

 

Для Биків настає їхній рік, який обіцяє їм процвітання. Вони будуть сповнені бадьорості і сили. Та їм варто зосередитися на збереженні емоційної стабільності і приділити більше уваги родині та близьким. Переконайтесь, що віддаєте тим, про кого дбаєте, тепло і турботу, на які вони заслуговують. Одинокі цього року одружаться, а одружені можуть чекати на поповнення у сім’ї.

На роботі Биків винагородять за старанність і вміння. Ті, хто займається бізнесом, зможуть розпочати проєкти з новими партнерами. На шляху з’являться виняткові можливості, тож поспішайте ними скористатися.

 

Тигр

Рік народження: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

 

Тиграм китайська астрологія віщує складний рік. Знадобиться багато мужності і терпіння, щоб зберегти рівновагу в житті. Слід відкласти нові починання, залягти на дно і бути обережними. Всі плани Тигрів можуть зірватися через перешкоди з боку тих, хто має більше влади, а їхня впертість призведе до зайвої плутанини і конфронтацій. Може підвести здоров’я. Постарайтесь зберігати спокій серед проблем, інакше їх лише побільшає. Пам’ятайте, що темна смуга – це тимчасово.

 

Кролик

(Кіт)

Рік народження:  1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

 

Для Кроликів це буде непоганий рік, проте їм не радять кардинально змінювати своє життя. Краще пристосовуватися до ситуації і реагувати на зміни. Якщо будете наполегливо і рішуче працювати, можете досягти результату, але будьте готові і до розчарувань. На роботі виконання деяких проєктів буде затримуватися, але зрештою ви їх завершите.

Закохані можуть зіштовхнутися з труднощами у своїх стосунках. Не треба чекати від інших багато, навчіться насолоджуватись маленькими життєвими радощами.

 

Дракон

Рік народження: 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

 

Цей рік буде помірним з точки зору перспектив та очікувань. Дракон і Бик не завжди в добрих стосунках, і Драконам доведеться долати перешкоди, які постануть на їхньому шляху. Та представники цього знаку досить сильні, щоб перемогти своїх недоброзичливців і не піддатися на маніпуляції. Слід подвоїти скрупульозність і старанність у виконанні роботи, щоб максимізувати прибуток.

У романтичних стосунках будуть як злети, так і падіння, але в другій половині року ситуація має вирівнятись.

 

Змія

Рік народження: 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

 

Для людей, народжених у році Змії, цей рік буде динамічним. Через ледачу вдачу Зміям може бути складно впоратися з безліччю завдань. Характер Бика, який вимагає важкої праці, суперечить їхньому способу життя. Щоб ярмо здавалося легшим, доцільно зробити ставку на командну роботу і покращити стосунки з колегами.

Зате на романтичному фронті удача буде на боці Змій. Якщо вони у довготривалих стосунках, цей рік сприятливий, щоб зробити наступний крок: заручитися, одружитися, почати жити разом, народити дитину. Самотнім саме час шукати пару – цього року вдасться зав’язати міцні стосунки.

Кінь

Рік народження: 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

 

Працьовиті Коні цього року будуть на коні. У їхнє життя прийде достаток. У тому, що стосується роботи та фінансів, є чималі шанси на успіх. Вдасться реалізувати всі плани у бізнесі і отримати достойний прибуток. Щоправда, можливі суперечки зі співробітниками.

Рік буде бідний на любовні пригоди і драми. Стосунки одружених збережуться, якщо уникати афер на стороні. Самотнім слід мати на увазі, що ті, кого вони зустрінуть цього року, швидше за все, не затримаються у їхньому житті надовго.

Коза (Вівця)

Рік народження: 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

 

Цей рік може стати стресовим для людей, народжених у рік Кози. Це тому, що Бик і Коза багато в чому мають протилежні натури. Цього року на Кіз навалиться купа марудних завдань, а перспектив на обрії не буде. Вони будуть більш зайняті, ніж зазвичай, і проситимуть про допомогу. Може виникнути плутанина, сутички та фінансові проблеми. Цього року не варто витрачати кошти на непотрібні речі.

Самотні серця навряд чи зустрінуть когось цього року. Втім, це не означає, що не потрібно намагатися – можливий швидкоплинний роман. Щоб зберегти вже існуючі стосунки, постарайтесь приділяти більше уваги другій половині.

 

Мавпа

Рік народження: 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

 

Новий рік розпочнеться з багатьох викликів, але все закінчиться на краще. Народженим в рік Мавпи радять внести зміни в усі аспекти свого життя. Якщо вони хочуть досягти успіху в 2021 році, повинні бути стабільними, наполегливими та надійними. Принаймні намагатися. На роботі з’являться нові можливості, і що важча робота, то більше їх буде. Скориставшись ними, вдасться покращити стосунки з керівництвом і навіть заслужити підвищення.

Мавпи будуть популярні у протилежної статі, але незайняті серця скоріше знайдуть кохання серед тих, кого вже вважають друзями. У стосунках з подружжям представники цього знаку у рік Бика можуть мати проблеми. Їм варто уникати спокуси обманювати.

Півень

Рік народження: 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

 

Для народжених у рік Півня це буде рік відновлення. Це принесе щастя їм та їхнім близьким. Старанність і відданість – це сила Півнів, і вони нею скористаються. Приймаючи нові й нові виклики, народжені в рік Півня виходитимуть переможцями. У рік Бика вони будуть продуктивними. З іншого боку, задачі, які поставатимуть перед ними, ускладняться, що може спричинити стрес.

Ті, хто почне цей рік самотніми, ймовірно, залишаться такими до наступного. Одинакам краще зосередитися на дружбі, а не на пошуку романтичних пригод. А в тих, хто знайшов свою половину, стосунки будуть стабільними.

 

Собака

Рік народження: 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

 

Собаки у 2021 році повинні бути реалістичними і терплячими. Вірність і наполегливість дозволять їм досягти результатів, незважаючи на спротив інших. Рішення слід приймати, ретельно все обміркувавши та уникаючи конфліктів. Будуть дрібні перешкоди і невдачі, здатні призвести до певних фінансових втрат. Самозайняті особи (підприємці, фрілансери) можуть розраховувати на підйом та нові можливості.

Більшість самотніх Собак шукатиме любов, але знайде дружбу. Ті, чиє серце минулого року було розбите, зможуть помиритися з колишнім коханням. Стосунки у шлюбі залежатимуть від вміння спілкуватися з партером.

 

Свиня

Рік народження: 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

 

Цей рік буде успішним для ділових людей, яким щаститиме на вигідні угоди, вдалі оборудки і розширення професійних контактів. Доведеться трудитися наполегливіше, ніж раніше, навіть тим, хто працює над командними проєктами. Покращення комунікативних навичок покращить також кар’єрні перспективи.

Навряд чи народжені у рік Свині поринуть цього року у тривалі стосунки, якщо на початку року були самотніми. Навіть давні і стабільні відносини у рік Бика можуть стати для них драматичними. Слід добре подумати, перш ніж робити якісь важливі кроки зі своїм партнером.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...