ТЕМА ДНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

Вино краще ста ліків, але причина тисячі хвороб 

японське прислів’я

 

 

 

 

Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

«Олександрія» пише історію

Команда футбольного клубу «Олександрія» досягла історичної перемоги. Третє серпня 2017 року стане в її життєписі днем першої перемоги у європейських кубках.

Свято спорту на «Зірці»!

5-8 липня Кропивницький приймав головний старт національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України. На стадіоні «Зірка» розігрувалися не лише комплекти нагород, а й визначалися зі складом національної збірної, яка представлятиме державу на чемпіонаті світу в Лондоні.

Тендітна Лілія – володарка 82-х медалей!

14-річна таеквондистка Лілія Діордієва попри свій юний вік уже стала володаркою чорного пояса з таеквон-до та 82-х медалей. У минулому році вона побувала на Чемпіонаті Європи в Андрії (Італія), де посіла 4 місце. Нещодавно Лілія Діордієва отримала почесне звання «Кращий спортсмен 2016 року» за розвиток спорту в області та досягнення в змаганнях з таеквон-до, яким її відзначають вже два роки поспіль.

Інструктор з тайського боксу Сергій Тарица: «Боксерська груша, яка нам не підходить за розмірами, один мат. Ось все, що в нас є у Вільшанці»

На початку осені в Черкасах відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу та всеукраїнський турнір ім. Богдана Хмельницького, організований Міжнародною федерацією «ВАКО». Попри те, що вихованці вільшанського спортивного клубу зі східних єдиноборств «Ягуар» тренуються лише рік, вони привезли зі всеукраїнського турніру аж шість нагород.

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...