ТЕМА ДНЯ

 • НЕ ПРИНЕСЛИ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «НОВОЇ ГАЗЕТИ»?

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ передплати Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (0522) 35-87-18

   

   

  Подробицi
 • Передплатіть «Нову газету»

  Люблю читати новини про те, що державні компанії збільшують свої прибутки. Наприклад, Укрпошта з новим очільником Ігорем Смілянським нарешті почала заробляти, та ще й мільярди. Проте традиційно зміни «нагорі» мало відчутні у Веселому Куті чи Бандуровому 

  Подробицi
 • Станемо ангелами добра…

  2020-й був складним роком для всіх. Випробовування одне за одним накривали українців. Коронавірус, економічна криза, політична нестабільність… Та серед усіх видів війн є найболючіша і найнепомітніша – це боротьба дітей зі страшними захворюваннями. Спільно з благодійним фондом «Янгол життя» публікуємо маленькі історії великих українців. Віримо, що разом нам вдасться допомогти їм побороти хвороби і 2021-й запам’ятається їм як рік перемоги

   

   

   

   

   

  Подробицi

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Репортери не вірять нічому. Це їхній символ віри

  

Гай Белламі 

 

 

 

Повідомлення
 • There is no category chosen or category doesn't contain any items

В Олександрії визначали найкращих шахістів області

Наприкінці лютого в Олександрії відбувся другий за двадцять років чемпіонат області з шахів серед  юнаків та дівчат

«Олександрія» пише історію

Команда футбольного клубу «Олександрія» досягла історичної перемоги. Третє серпня 2017 року стане в її життєписі днем першої перемоги у європейських кубках.

Свято спорту на «Зірці»!

5-8 липня Кропивницький приймав головний старт національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України. На стадіоні «Зірка» розігрувалися не лише комплекти нагород, а й визначалися зі складом національної збірної, яка представлятиме державу на чемпіонаті світу в Лондоні.

Тендітна Лілія – володарка 82-х медалей!

14-річна таеквондистка Лілія Діордієва попри свій юний вік уже стала володаркою чорного пояса з таеквон-до та 82-х медалей. У минулому році вона побувала на Чемпіонаті Європи в Андрії (Італія), де посіла 4 місце. Нещодавно Лілія Діордієва отримала почесне звання «Кращий спортсмен 2016 року» за розвиток спорту в області та досягнення в змаганнях з таеквон-до, яким її відзначають вже два роки поспіль.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...