ТЕМА ДНЯ

 • НЕ ПРИНЕСЛИ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР «НОВОЇ ГАЗЕТИ»?

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ передплати Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта» (0522) 35-87-18

   

   

  Подробицi
 • Передплатіть «Нову газету»

  Люблю читати новини про те, що державні компанії збільшують свої прибутки. Наприклад, Укрпошта з новим очільником Ігорем Смілянським нарешті почала заробляти, та ще й мільярди. Проте традиційно зміни «нагорі» мало відчутні у Веселому Куті чи Бандуровому 

  Подробицi
 • Станемо ангелами добра…

  2020-й був складним роком для всіх. Випробовування одне за одним накривали українців. Коронавірус, економічна криза, політична нестабільність… Та серед усіх видів війн є найболючіша і найнепомітніша – це боротьба дітей зі страшними захворюваннями. Спільно з благодійним фондом «Янгол життя» публікуємо маленькі історії великих українців. Віримо, що разом нам вдасться допомогти їм побороти хвороби і 2021-й запам’ятається їм як рік перемоги

   

   

   

   

   

  Подробицi

ЦИТАТА ТИЖНЯ

 Репортери не вірять нічому. Це їхній символ віри

  

Гай Белламі 

 

 

 

Повідомлення
 • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Кіровоградські рятувальники будуть ще вправнішими

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

Усім відомо, наскільки життєво важливо для працівника пожежно-рятувальної служби бути у гарній фізичній формі, адже від цього залежить безпека та порятунок людей. Задля цього і в самому Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, і в його частинах є спортивні майданчики, обов’язковими є тренування та заняття з фізичної підготовки.

 

Є у працівників служби порятунку і власний спортивний комплекс у мікрорайоні Балашівка (Кіровоград), який неодноразово приймав учасників змагань з усієї України. Наші рятувальники завжди були активними учасниками змагань не лише з пожежноприкладного спорту, а й з багатоборств або командних ігор, неодноразово поверталися додому зі змагань та спартакіад із нагородами і призами.

Серед останніх досягнень ‒ перше місце серед збірних силових структур області у вересні 2013 року у змаганнях, приурочених до Дня фізкультурника, «срібло» у змаганнях з поліатлону у рамках «Динаміади-2013», де учасники змагались у стрільбі, плаванні, бігу на 60 та 100 метрів та у легкоатлетичному кросі. У лютому цього року наші спортсмени вибороли п’яте місце з-поміж 20 команд на спартакіаді ДСНС України з гирьового спорту у Харкові.

Неодноразово наша збірна виборювала друге місце у Спартакіаді фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Проте відтепер спорт стає ще ближчим до працівників служби «101» Кіровоградщини: за дорученням начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Федорчака, у листопаді минулого року було розпочато будівництво спортивного залу облуправління. І ось стрічку до нового спортивного залу урочисто перерізано.

За традицією, клірик Кафедрального собору Свято-Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Андрій Боярчук здійснив освячення приміщень та кабінетів. Спортзал, зведений менш ніж за чотири місяці силами ремонтно-будівельної бригади Управління, займає площу майже 200 квадратних метрів. Щоб усі бажаючі змогли тренуватися у зручний для них час, складено графіки, визначено дні та години відвідувань тренажерного залу. Розміщений зал на території Управління ДСНС.

Тут є кардіотренажери, силові тренажери, столи для тенісу, боксерська груша та інше спортивне знаряддя і спорядження. Простір залу дозволяє за бажання займатися й іншими видами тренувань: фітнесом, йогою, східними єдиноборствами. Також спортивний зал обладнаний комфортними приміщеннями для перевдягання та душовими. До речі, у вихідні сюди можна приходити та тренуватися і членам сімей рятувальників та ветеранам служби.

Варто зазначити, що спорудження сучасного тренувального залу високого рівня є не останнім у низці новобудов, оскільки керівництво Управління ДСНС в області не лише контролює неухильне виконання завдань за призначенням, про що свідчить той факт, що наш підрозділ за показниками діяльності є одним із найкращих у державі. Багато часу, уваги і зусиль Віктор Васильович приділяє зміцненню матеріально-технічної бази служби, поліпшенню умов праці підпорядкованого йому особового складу.

Будівля європейського зразка у центрі Кіровограда ‒ майбутній оперативно-координаційний центр, реконструйовані будівлі міських державних пожежно-рятувальних частин, каплиця Пресвятої Богородиці – покровительки та заступниці кіровоградських рятувальників, новий медичний центр, оснащений за останнім словом науки, а також Консультаційний центр. Власне житло отримали 76 родин рятувальників, а Маловисківський та Компаніївський райвідділи відсвяткували новосілля у нових пожежних депо – все це заслуги командира Кіровоградського гарнізону генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Федорчака.

У планах – внутрішні роботи у новобудові кризового центру, реконструкція приміщень на території пожежно-рятувальної частини №6 м.Кіровограда під житло для працівників служби порятунку.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА

 

  

 

 

 

 

Loading...