• There is no category chosen or category doesn't contain any items

«Олександрія» пише історію

Ігор Крушеницький
Автор: Ігор Крушеницький

Команда футбольного клубу «Олександрія» досягла історичної перемоги. Третє серпня 2017 року стане в її життєписі днем першої перемоги у європейських кубках.

На домашній арені у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи вона здолала румунську «Астру» із міста Джурджу зі скромним рахунком 1:0. Перший матч у Румунії завершився нічиєю 0:0.

Однак мінімальні цифри на табло зовсім не відображають того, що відбувалося, а іноді просто, як то кажуть, творилося на смарагдовому газоні КСК «Ніка».

«Олександрія» упродовж матчу створила біля воріт суперника щонайменше десять гольових епізодів. Але завершальні удари Артема Сітала, Андрія Цурікова, Сергія Чеботаєва, Василя Грицука та Сергія Старенького до голів не призвели. У першому таймі олександрійці повністю домінували на полі, румуни зрідка доводили м’яч до воріт господарів.

Під кінець першого тайму гості сфолили у карному майданчику. Пенальті реалізував капітан «Олександрії» Андрій Запорожан. А ще за кілька хвилин господарі могли подвоїти рахунок після виходу один на один, але не склалося.

У другому таймі цікавих моментів було не менше, ніж у першому. Приблизно у його середині гості активізувалися, і ледь не зрівняли рахунок, якби не чудова гра голкіпера олександрійців Юрія Панькова. Але цифри на табло до фінального свитка не змінилися.

ФК «Олександрія» вперше долає кваліфікаційний раунд Ліги Європи.

Наступного дня став відомий суперник у наступному раунді цього турніру. Ним став білоруський Бате.

Нагадаємо, минулого року «Олександрія» дебютувала у єврокубках. Але не змогла здолати хорватський «Хайдук».