РОЗФЕСТИВАЛИЛИСЬ!

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

Минулими вихідними у Кропивницькому відбулося дві важливі для нашого міста події − Міжнародна агропромислова виставка «АгроЕкспо» і фестиваль українського глядацького кіно «Обрій». Обидва фестивалі мали різну цільову аудиторію, але стали гарним приводом усім порадіти за Кропивницький.

 

Міжнародна виставка «АгроЕкспо» зібрала відвідувачів з усієї України на майданчику по вулиці Мурманській. Тисячі одиниць техніки, сотні компаній різних напрямків, Покровський ярмарок, демонстраційні покази, виставка тварин, оглядовий майданчик попід хмарами, шоу стронгменів за участі українського силача Володимира Вірастюка… Тут мірялися силою не лише чоловіки, а й бізнеси. За три дні прийняли від двадцяти до сорока тисяч гостей з усієї України, які рознесли інформацію про Кіровоградщину у всі усюди.  Було місце й час для презентації наших районів – під час виставки відбулася презентація 46 зелених садиб по Кіровоградській області. Звісно, і ми, здавши до друку минулий номер, поїхали на «АгроЕкспо». Не лише, щоб зробити репортаж, а й промоніторити, так би мовити, чим живе Україна. Одним із найбільших вражень від виставки стала не надсучасна техніка, а спілкування з нашими читачами, яких на виставці виявилося чимало. На початку передплатної кампанії, яка є визначальною на весь наступний рік, це було символічно. Бо ми відчули вашу підтримку і з оптимізмом працюємо далі.

Дійсно, цей тиждень відбувався під знаком «АгроЕкспо». Так, «АгроЕкспо» став регіональним брендом, організованим на найвищому рівні. І якщо ми й досі згадували масштаби мистецького фестивалю «Кропивницький», то тепер вже тиждень як перемелюємо «АгроЕкспо».

Який резон від цієї виставки людям, далеким від сільського господарства і аграрної промисловості? Покошені узбіччя, нанесена дорожня розмітка, клумби на виїзді з міста, підлатана дорога! А ще – можливість підзаробити (кажуть, що через брак місць у кропивницьких готелях чимало гостей проживали під час виставки у Кривому Розі, а за оренду квартири у Кропивницькому гості були готові платити до трьох тисяч гривень за добу!).

Майже паралельно із «АгроЕкспо» у кропивницькому кінотеатрі «Портал» почався фестиваль глядацького кіно «Обрій». «Чужа молитва», «Припутні», «Гетьман», «Кожум’яка», «Слуга народу-2», «Рідні» − із 22 по 24 вересня кінотеатр «Портал» показував ці фільми для кропивницького глядача. Правда, інформація про цей фестиваль з’явилася на сторінці власника кінотеатру Миколи Бєжана…19 вересня! І навіть обіцянка можливості поспілкуватися з режисерами та акторами фільмів, які показував «Портал», не зібрала більше п’ятдесяти глядачів. («Нова газета» і тут устигла – ми побували на українській комедії «Припутні», а потім поспілкувалися з її режисером). А вже цього тижня у розпалі ще один фестиваль – «Вересневі самоцвіти». І знову до Кропивницького ведуть усі дороги!

Побачимося у театрі!

Loading...