10 ПОРАД ЛЮБИТЕЛЯМ ПІКНІКІВ І ПОХОДІВ

Пропонуємо кілька простих порад, які зроблять ваші вилазки на природу комфортнішими

Детальніше...

Диму – бій!

Автопоради

В оголошеннях про продаж користованого авто часто як перевагу подають «опцію» наступного змісту: «салон не прокурений». Досвідчені автомобілісти чудово знають, що запах цигаркового диму справді дуже в’їдливий і вивести його напрочуд складно. І сьогодні ми розповімо про те, якими способами можна його позбутися.

Детальніше...

ЗАГАРТОВУЄМОСЯ ПРАВИЛЬНО

Загартування холодом – відмінна профілактика безлічі захворювань. Головне – правильно розпочати! І робити це слід не із хрещенських купелей, які днями відвідали чимало наших читачів. Тим, хто ще не наваживався на такий крок, наша публікація підкаже, як підготуватися до цього. А хто все-таки пірнав в ополонку в понеділок, оцінить, чи правильно він до цього готувався.

Детальніше...

«Нищитель», який став майстром

Майстерня чергового героя чоловічої сторінки вражає ідеальними чистотою і порядком. Тут немає жодного сантиметра того, що можна було б за традицією назвати «творчим безладом». На початку екскурсії по його раритетах працівник одного із кіровоградських вишів Іван Васильович просить не називати у статті його прізвища. І, як то мовиться, не через зайву скромність.

Детальніше...

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ: орієнтовні витрати

Додаткове утеплення зовнішніх стін будинку значно знижує витрати з його опалення, що наразі є досить актуальним. Зрозуміло, всім нам хочеться, щоб ця економія перекрила витрати на утеплення, тому шукаємо не тільки ефективні, але і не дуже дорогі матеріали. Це завдання легко вирішити, якщо  для утеплення фасаду обрати пінопласт.

Детальніше...