Як правильно робити дівчатам компліменти

Ігор Крушеницький
Автор: Ігор Крушеницький

Правильні компліменти дівчині – це ті, які сказані від щирого серця. Жодна жінка чи дівчина не любить перебільшених завчених стандартних фраз. Коли чоловік говорить те, що він думає, тоді дівчина радіє кожному слову і компліменту.

 

 

На самому початку стосунків не варто перегинати палицю з компліментами, бо інколи дівчата можуть  помітити, що слів більше, ніж діла. Краще зробити комплімент один раз і потім спостерігати, як вона на це реагує. Фрази на кшталт «У тебе гарні очі» або «Ти гарно посміхаєшся» дівчата люблять, але краще налаштуйтеся на креатив і придумайте щось своє, особливе.

 

Чого дівчата не люблять

 

У жінок прекрасна інтуїція, тому забудьте про фальш і завчені фрази. Те, чого дівчата хочуть насправді, це чесність і правда, прикрашена гарним словниковим запасом. Жінки помічають, який комплімент був сказаний чесно, а який нещиро, фальшивлячи, ви можете досягти протилежного результату. Тому забудьте про фразочки, вивчені вами для будь-якої жінки у будь-якому випадку.

 

 

Компліменти, які роблять дівчат щасливими

 

 

Дівчата дуже люблять, коли їх хвалять з будь-якого приводу. Не так важко зробити жінку щасливою! Просто кажіть їй те, що думаєте. При спілкуванні та флірті будьте щирими. Жінка хоче отримувати унікальні компліменти, бо вона вважає себе унікальною, а не тільки ще одним сексуальним об’єктом чергового мачо.

 

Разом із компліментами  – вчинки

 

Якщо ж ви перейшли на інший етап стосунків, коли перший поцілунок позаду, теж не забувайте про щоденні компліменти. Можна хвалити не лише її ніжну шкіру, пахуче  волосся, вдале вбрання, а й робити компліменти сексуального характеру. Жінки хочуть відчувати себе сексуальними, і радіють, коли ви говорите, наприклад, про її сідниці або груди. Так, правда-правда! Але при цьому не варто обманювати або перебільшувати. «Ти найкраща дівчина у світі» краще замінити на «Для мене ти найкраща дівчина у світі».

Дівчатам подобається, коли їм кажуть, що вони приємно пахнуть, добре посміхаються. Але найбільше дівчата люблять, коли з ними добре поводяться, дарують увагу і висловлюють свою симпатію та прихильність вчинками. Це найбільший подарунок, який можна зробити дівчині.