Подарунки, що «кличуть у дорогу»

Ігор Крушеницький
Автор: Ігор Крушеницький

Як правильно обирати новорічні подарунки?

Цілком очевидно, що вишукувати подарунки з нагоди і без – преференція жіноча. Але мільйони чоловіків під час цього процесу постійно мучаться. Ми вирішили трішки їм допомогти. Тим паче, що на носі черговий подарунковий привід – Новий рік.

 

Зрозуміло, що дарувати банальні речі не хочеться. Перша порада, якої слід дотримуватися тим, хто хоче піднести оригінальний презент, – взятися до справи заздалегідь. 

Кожен рік має свій символ, який варто враховувати при виборі. За східним календарем 2015 рік – Синьої Дерев’яної Кози або Вівці, і це дає прекрасну можливість звернути увагу на якісні та теплі речі з овечої вовни. Красиві речі з етнічними українськими мотивами, светри, безрукавки, шкарпетки, затишні уггі, м’які й теплі пледи/ковдри стануть чудовим подарунком для літніх родичів, яким буде приємна така тепла турбота. А ще овеча шерсть не тільки приємна на дотик, а й має цілющі властивості.

Людям, які обожнюють активний спосіб життя, слід знати, що символ наступного року – коза, дуже активна тварина, і саме такі подарунки, що «кличуть у дорогу», будуть доречні.

Треба сказати, що коза не тільки швидка і граціозна, вона ще кокетлива і витончена, красива і, звичайно ж, не байдужа до прекрасного. Жінок можна порадувати ефектними, помітними прикрасами. Це можуть бути вироби із золота, срібла або якісна вишукана біжутерія. Можна підібрати сережки або кулон у вигляді стилізованих дзвіночків.

Вдалим подарунком може стати скринька для прикрас – вона завжди потрібна і дівчині, і пані, і дівчинці. А для чоловіків, яким потрібно підкреслити свій статус у суспільстві, в якості подарунка підійдуть дорога і стильна шпилька для краватки, золоті або інкрустовані каменями запонки або кільце-печатка.

Тим, хто захоплюється квітникарством, дуже доречним подарунком буде жива рослина в горщику. Адже за східним календарем стихією 2015 року буде дерево. Відтак, можна вибрати за презент і вироби з дерева.

І наостанок про те, чого дарувати не слід. Забобонним людям на 2015 рік, втім, як і будь-яким іншим, не варто дарувати ножі, годинники, носовички та набори з «чортовою дюжиною» (13 предметів). Зважте і на те, що подарунок зі шкіри кози або вівці може розлютити символ року. Усі подарунки потрібно вибирати з душею, з турботою про те, кому вони призначені. Адже вівця - дуже добра натура, щедра і на тепло, і на гроші, і на увагу...