10 ПОРАД ЛЮБИТЕЛЯМ ПІКНІКІВ І ПОХОДІВ

Ігор Крушеницький
Автор: Ігор Крушеницький

Пропонуємо кілька простих порад, які зроблять ваші вилазки на природу комфортнішими

 

 

 

 

 

 

1

 Комарі і москіти можуть легко зруйнувати вашу ідилію. Щоб запобігти їхньому нашестю, просто підпаліть суху шавлію неподалік місця, де ви зупинилися, і комарі переберуться подалі.

2

 Розпалити багаття допоможе картонна упаковка з-під яєць і деревне овальне вугілля, що продається в госптоварах. Складіть паливо в лоток і підпаліть його – безпрограшний варіант.

3

 Усім, хто не здатний уявити собі похід без засобів щоденної гігієни, рекомендуємо взяти із собою одноразові мильні пластинки. Просто візьміть ніж для чищення овочів і поріжте ним шматок мила. Це дозволить вам уникнути втрати цілого мила і забезпечить вас його компактним запасом.

4

 Приготування їжі –невід’ємна частина будь-якого походу, і тут фольга виявиться незамінним предметом. Просто загорніть м’ясо у фольгу і помістіть його над вогнем – воно буде м’яким і соковитим.

5

 Ви можете самі зробити одноразові пакети для таких речей, як зубна паста, мазі, шампуні тощо. Просто поріжте пластикові трубочки-соломинки на шматки розміром 5 сантиметрів кожен, розплавте їх і заповніть, а потім запечатайте краї за допомогою запальнички.

6

 Якщо ви заблукали в лісі, скористайтеся годинником в якості компаса. Якщо ви в північній півкулі, то сумістіть годинникову стрілку із сонцем. Точка між стрілкою і цифрою 12 буде вказувати на північ. У південній півкулі вам доведеться сумістити із сонцем цифру 12.

7

 Шукаєте, куди б поставити своє кухонне приладдя? Просто оберніть навколо стовбура дерева брючний ремінь і вставте в нього кілька гачків.

8

 Жити не можете без музики? Візьміть із собою керамічну чашку і покладіть у неї свій мобільний телефон. Вона послужить природним підсилювачем звуку, і вам не доведеться брати із собою важкі колонки.

9

 Чиста вода – обов’язкова річ в поході. Якщо у вас залишилася ємність лише з брудною водою, покладіть в неї один кінець тканини, а інший кінець покладіть в порожню ємність, розташовану трохи нижче першої. Через деякий час вода відфільтрується крізь тканину, і весь бруд залишиться в першому контейнері.

10

 Під час тривалих походів вам дуже знадобиться переносна пральна машинка. Візьміть велике пластмасове відро, виріжте невеликий отвір в його кришці, налийте туди трохи води, висипте пральний порошок і закиньте брудний одяг. Після цього почніть перемішувати і причавлювати його вантузом.