Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Що приніс нам неврожай

Упродовж п’ятьох попередніх років урожаї в Україні були чималими, інколи – рекордними. Цього року сподівання на аналогічні підсумки перекреслила посуха. Про її наслідки «Нова газета» поговорила із директором департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Марією Чорною.

Детальніше...

«Не кіпішуй, мамо! Все буде бенч!»

30 липня 2014 року у селі Латишевому Донецької області з вини зрадника від рук окупантів загинуло десятеро воїнів нашого 3-го полку спецпризначення: Сергій Гришин, Лев Панков, Тарас Карпа, Олексій Глобенко, Андрій Шершень, Ярослав Шимчик, Кирило Андреєнко, Сергій Лисенко,  Роман Рикалов та Анатолій Бузуляк... Це був чорний день для України, для Кіровоградщини, для родин і близьких Героїв... 

Детальніше...

Марні-Марічка Хоулет про «Бабу Єльку»: Я рада, що є такий проєкт і такі люди!

Ми саме готувалися до фотовиставки «У пошуках пісні» проєкту «Баба Єлька» у Пасічному (Маловисківський район), коли нам написала Марні Хоулет. Дівчина – канадійка, пише наукову роботу про Україну і зараз проводить своє дослідження в Кропивницькому. Вона хотіла більше дізнатися про українську культуру, тому ми вирішили, що поїздка до Пасічного буде гарною нагодою показати Марні наше село і традиції.

Детальніше...

Профспілки: Цей закон не має права на життя

У переддень Нового року уряд вніс у парламент законопроєкт «Про працю» (проєкт №2708). Відтоді його затаврували епітетами «рабський», «закритий», «антиконституційний» і він став причиною масових протестів профспілок.

Детальніше...

Як врятувати Інгул. Поради науковця

Минулого тижня річка Інгул у Кропивницькому двічі дала інформаційний привід для новин. Перший – міська влада анонсувала очищення річки і її берегів від вулиці Київської до провулку Острівського. Другий – фахівці Держпродспоживслужби встановили, що у її воді концентрація ртуті перевищує природну норму до п’яти разів.

Детальніше...