Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

КУЗЬМА МЕНІ СКАЗАВ: «БРАТКА, ТИ ГАРНО СПІВАЄШ, АЛЕ ЦЕ ШОУ…»

Володимир Кондрашов
Автор: Володимир Кондрашов

22-річний пілот із Кіровограда Геворг Месропян підкорив серце Надії Мейхер та отримав підтримку від Кузьми на проекті «Співай як зірка», що зараз транслює ТРК «Україна». Кореспондент «Нової» зустрівся з юним співаком.

 

Шоу «Співай як зірка» ‒ конкурс для тих, хто живе піснею. Щотижня на сцену виходять семеро талановитих учасників, які за 30 секунд мають продемонструвати свої вокальні здібності. Оцінюють вокалістів глядачі, яким належить вирішити, хто з учасників – «слабка ланка». У зіркового журі шоу своя роль – відстояти у глядачів одного із двох претендентів на виліт і подарувати йому другий шанс. Такий шанс кіровоградському співакові, проти чар якого ледве встояла екс-солістка «ВІА Гри» Надія Мейхер, подарував тоді Кузьма Скрябін (шоу записували ще до загибелі співака).

– Геворге, як ти потрапив на це шоу?

– Якось дивився футбол, а в перерві крутили рекламу, запрошували на кастинги. Я й поїхав до Києва. Спочатку був перший тур, в якому мене одразу ж хотіли «злити»: я виконував «Я люблю тебя до слез» Сєрова і головний педагог з вокалу тоді сказав мені: «Спасибі, до побачення». Я вже зібрався йти, коли мене зупинив головний продюсер шоу Андрій Гончаренко: «Почекай, заспівай іншу пісню!». Я виконав «Тебе це може вбити» гурту «СКАЙ». Гончаренко звернувся до педагога: «От бачиш, хлопець добре співає». Перетелефонували мені буквально через кілька днів і запросили на другий тур. А після нього - безпосередньо на зйомку. 10 днів ми прожили в готелі за рахунок каналу – було дуже весело, панувала прекрасна і дружня атмосфера. Там, до речі, я зустрів своїх добрих друзів з іншого проекту – «Битви хорів».

– На проекті ведучі тебе представили як пілота. У 22 роки ти вже пілот?

– У моєму дипломі вказана спеціальність «Пілот цивільної авіації». Я дійсно пілот за освітою, але зараз не працюю за спеціальністю. Звісно, хотілося б цим інтерв’ю зробити собі своєрідну рекламу: «Авіакомпанії, телефонуйте мені, забирайте мене. Я буду у вас не тільки літати, а й співати».

– На ефірі тобі вперше подарував шанс саме Кузьма Скрябін. Вдалося поспілкуватися з ним неофіційно?

 

– Я говорив із Кузьмою після шоу, і дуже радий, що він тоді підійшов і сказав: «Братка, ти дуже гарно співав, але це шоу, тут таке буває». Ці його слова я часто прокручую у своїй голові. Це була гарна людина, артист і шоумен. Я не перестаю слухати його музику. 

– Після ефіру ти став улюбленцем фанатів шоу. В інтернеті за тебе найбільше голосують…

– Хоча це голосування ні на що і не впливає, мені дуже приємно, що сподобався глядачам. Тим паче, хоч я і «вилетів» на третій пісні, але обганяю учасників фінальної битви. Приємно, коли практично втричі більше людей симпатизують мені, ніж переможниці гри.

– На шоу ти зустрівся з братом, якого давно не бачив. Ти здогадувався, що канал готує тобі такий сюрприз?

– Телебачення – це завжди шоу, і робити сюрпризи, цікаві і глядачеві, і учаснику, – його робота. Зі мною на шоу приїхав мій старший брат, а середнього, який живе і працює в Києві, я не бачив більше трьох місяців. І його поява була для мене цілковитою несподіванкою.

– Ти згадав про попередній телевізійний проект, у якому брав участь. Можеш розповісти детальніше?

– Пробував щастя у «Битві хорів», де виступав за київський хор, керівником якого був народний артист України Володимир Гришко. Чесно кажучи, я не відчув усього «смаку» шоу - хор вилетів у першому ж ефірі. Із багатьма учасниками «Битви хорів» я підтримую дружні стосунки, наприклад, з учасниками тріо «Екстрім», також добре знайомий із Кирилом Каплуновським. Вони хороші хлопці.

– А в регіональних конкурсах «не телевізійного» формату тебе можна побачити?

– Я займаюся в ансамблі «Антарес» при Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості і досить часто беру участь у різноманітних концертах та конкурсах. Ось, наприклад, у середині квітня в обласній філармонії відбудеться концерт, в якому я виступатиму як сольно, так і з ансамблем. 

– Як давно ти співаєш?

– В ансамблі «Антарес» я ось уже чотири роки. До речі, за цей час ми досягли досить непоганих результатів. А от бажання співати з’явилося під час першого кастингу на «Х-фактор». Я тоді був абсолютно впевнений, що вмію співати та одразу потраплю до Кондратюка і компанії, але замість того дівчинка в якомусь наметі перед входом послухала мою пісню, усміхнулася і сказала: «До побачення». На наступному кастингу я пройшов «етап намету» і опинився в кімнатці перед продюсерами, які сказали, що на шоу не проходжу. Я тоді був дуже здивований. Зараз, коли вже маю деякий досвід, розумію, що співав не дуже, а тоді здавалося, що гарно.

– Ти справляєш враження цілеспрямованої людини. Які плани маєш на майбутнє? Уже вирішив, який проект буде наступним?

– Дуже хочу в нинішньому році спробувати себе на «Х-факторі». Подивимось, чи вийде. Є нетелевізійні конкурси, в яких братиму участь. Це, зокрема, «Молода Галичина», що проходить неподалік від Львова. Там, до речі, є реальний шанс потрапити на очі відомим продюсерам – цей конкурс люблять і Ірина Білик, і Костянтин Меладзе… Ну, чом би й ні.

– Є люди, які тебе підтримують фінансово, морально?

– Спонсорів, на жаль, немає. А от найбільшу підтримку я відчуваю від свого старшого брата Роми, який був зі мною на шоу, підтримував мене. Від нього я отримую просто величезну підтримку, не лише фінансову, а й моральну. Він завжди тільки «За!», щоб я десь виступав, у чомусь брав участь. Також мій педагог з вокалу Олена Дороганіч, яка завжди підтримує усі мої кастинги. Вона впевнена, що пробувати можна і треба, аби знайти свої місце серед вокалістів України, та й не тільки, адже на кастинги приїжджають співкаи і з інших країн.

– Залишається лише побажати тобі не здаватися на шляху до мети і завжди відчувати  підтримку.

– Дякую!