Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Після полону: воїн, якого захопили під Бахмутом, планує повернутися на фронт

Воїн із Соколівського Ігор Сорокопуд повернувся додому з полону на Великдень. Тоді Україна обміняла на російських полонених 130 наших захисників. Нині 51-річний захисник, якого рашисти захопили в районі Бахмута, перебуває у відпустці на відновленні після полону. Вдома його огорнули родинною турботою мама і дружина, син і донька.

Детальніше...

«Волонтерство – це свідомий ризик життям» – Володимир Ковтун про поїздки на фронт

Наслідки «руського миру» власними очима довелося побачити волонтерам громадської організації «Справедливість – наш вибір» з Олександрівки. Здолавши майже шістсот кілометрів, Андрій Турубара, Ігор Андрющенко, Олександр Симоненко та Володимир Ковтун доставили до одного з військових підрозділів, що боронить українські кордони на Сході України, автомобіль “Форд”, спальні мішки, каремати, одяг, медикаменти, продукти харчування.

Детальніше...

Римма Зюбіна: Ми розказуємо зі сцени, що Херсон – це Україна, незламна і вірна

4 грудня у Кропивницькому показали ще одну театральну прем’єру світового рівня. Це історія про нескорений Херсон, написана на основі спогадів і свідчень безпосередніх учасників і жертв окупації, які виходили на проукраїнські мітинги, які боролися в підпіллі.

Детальніше...

Олена Скочко: Приємно бачити усмішки на обличчях воїнів

Як журналістка перекваліфікувалася на санітарку

Детальніше...

«Повторював, що він вже пожив, а «зелень» хай живе», – спогади дружини загиблого воїна

До початку великої війни кропивничани Тамара та Сергій Залевські жили звичайним тихим сімейним життям. Жінка створювала домашній затишок, була домогосподаркою, чоловік працював електриком-зварювальником, разом вони виховували п’ятьох дітей. 24 лютого ніхто з родини Залевських ще не знав, що невдовзі росія забере у Тамари чоловіка, у дітей – батька, а поки…

Детальніше...