Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Простатит: не можна терпіти, треба лікуватися!

Перевіряти своє здоров'я, навіть якщо нічого не турбує, потрібно раз на рік - це аксіома, яка не потребує доказів. Однак кожна людина по можливості намагається уникнути зустрічі з людьми в білих халатах. Особливо чоловіки. Причому сильна стать не готова звертатися до лікарів, навіть якщо щось болить. І дарма. Найчастіше надія, що «все само собою минеться», не справджується.    І тоді вже допомогти значно складніше.

Детальніше...

Що робити, якщо головний біль не дає жити?

 

У відділенні сімейної медицини проводиться вакцинація від грипу. Вартість - 580 грн.

 

Головний біль турбує мало не кожну сучасну людину. Це настільки поширена проблема в наш  час високих технологій, забрудненого повітря, постійного шуму і стресів, що дехто навіть не намагається її позбавитись. Проте жити з постійним болем дуже важко, часом просто неможливо.

Детальніше...

Шовкун може стати шовковицею

«Вже чотири роки у мене в саду росте шовковиця. Дала пагін вона від кореня дерева, викорчуваного раніше. Молоде дерево тричі цвіло, але плоди не зав’язувалися. Що з ним, не можу зрозуміти. Викорчувати його, чи що?» – запитує Микола Горбач із с. Ганнівки.

Детальніше...

Садівник Борис Масленко: Подбати про врожай полуниці наступного року варто вже сьогодні

Полуниця – одна з найулюбленіших ягід, під яку мало хто не виділить хоча б невеличку діляночку землі. Як отримувати максимальні врожаї, які сорти найкраще садити саме в нашій кліматичній зоні, як правильно доглядати за сонячною ягодою, розповів садівник з більш ніж тридцятирічним стажем кропивничанин Борис Масленко.

Детальніше...

Капустяна муха боїться чорнобривців

З початком цвітіння кульбаб починає літати капустяна муха – небезпечний шкідник для всіх видів хрестоцвітих: редиски, дайкону, редьки, ріпи, брукви, капусти. Наявність мухи виявити важко, оскільки вона зовні схожа на звичайну нешкодочинну комаху.

Детальніше...