Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Обережно, цвіль!

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

Боротьба із цвіллю – завдання непросте. Повністю нейтралізувати гриби неможливо, тому що їх спори – у великій або малій кількості – постійно перебувають навколо нас. Однак нам під силу стримувати ріст і розвиток цвілі, убезпечивши себе від шкоди, яку вона здатна заподіяти нашому здоров’ю.

 

Для боротьби з плямами невеликих розмірів у житлових приміщеннях можна скористатися перекисом водню або оцтом. Але вони можуть зупинити розповсюдження цвілі лише тимчасово. Для повного знищення грибка необхідні радикальніші заходи. Для початку треба добре висушити запліснявілі місця. Доцільно зняти з поверхні стіни уражену штукатурку, а за необхідності – й частину стіни. Потім підготовлену поверхню обробити антисептиком комплексної дії.

В особливо запущених випадках потрібна кількаразова обробка, щоб засіб проник якомога глибше в товщу стіни і знищив усі спори цвілі. Через добу-дві знезаражену поверхню слід покрити гідрофобізатором – засобом, що запобігає повторній появі грибка. І тільки після цього ділянку можна заново оштукатурити. Бажано, щоб усі антигрибкові засоби були одного виробника, оскільки вони ефективно доповнюють дію один одного.

При роботі з протигрибковими препаратами важливо пам’ятати, що всі вони отруйні і вимагають дотримання правил обережного використання. У будь-якому випадку необхідно чітко дотримуватися інструкції.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА