Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Як «збільшити» маленьку квартиру

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

Сьогодні про велику квартиру багатьом залишається лише мріяти, проте є декілька способів розширити вже існуючу житлоплощу.

Ніжний блакитний колір здатний привнести духовність і миролюбність практично у будь-яку спальню. Він сприятливо впливає на підсвідомість людини, розслабляючи її.

Власники спалень у синьоблакитних тонах і сплять добре, і почуваються вранці щасливими та позитивними. На думку експертів, це пов’язано з тим, що синій колір уповільнює частоту серцевих скорочень і навіть здатний знизити кров’яний тиск. Звичайно, перетворити тісну гостинку на шикарний пентхауз не вдасться, але місця в ній, завдяки деяким хитрощам, однозначно стане більше. Спробуємо?

 

Приміщення зі світлими стінами здається просторішим. Отже, якщо ви плануєте ремонт, вибирайте шпалери пастельних тонів.  Меблі в маленькій квартирі мають бути вузькими і високими. Заощадити ще більше місця допоможуть кутові або вбудовані шафи і дивани.  Відмовтеся від картин, вазонів і різноманітних статуеток. Усе, що називається декором, забирає простір.

Не варто обтяжувати кімнату килимами і портьєрами.  Щоб виграти декілька додаткових метрів, використовуйте для телевізора та іншої техніки не полиці і тумби, а підвісні кронштейни.  Ліпнині і широким карнизам у тісному приміщенні не місце. Візуально «підняти» низьку стелю можна з допомогою глянсової натяжної стелі.  Позбудьтеся непотрібних речей і підтримуйте порядок. Там, де чисто, завжди більше простору

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА