Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Як позбутися подряпин на склі

Автор: Євгенія Бербат

Із різних причин, часто через необережне поводження, на склі з’являються подряпини. Вони заважають і псують зовнішній вигляд виробу. Позбутися неглибоких подряпин можна самостійно. Ось декілька способів.

Зубна паста. Цей спосіб дозволить позбутися подряпин на склі, якщо вони незначні. Для цього візьміть горошину зубної пасти. Краще використовувати прозору відбілювальну. Нанесіть її на шматочок тканини, якою поліруватимете скло. Потріть подряпину ганчіркою декілька хвилин. Потім видаліть залишки пасти.

Розчин аміаку. Змішайте 15 мл аміаку і три склянки води. У цьому розчині змочіть ганчірку. Натирайте нею подряпину коловими рухами. Протріть скло. Повторюйте, доки подряпина зовсім не зникне.

Поліроль для кузова автомобіля (рідка) може теж бути корисною у справі позбавлення від подряпин. Її потрібно нанести на чисту тканину, а також на саму подряпину і протерти. Після цього скло виглядатиме як нове.

Лак для нігтів – чудовий вихід, якщо на склі є неглибокі подряпини. Візьміть прозорий лак для нігтів і нанесіть його тонким шаром на подряпину. Після того, як лак підсохне, надлишки видаліть засобом для зняття лаку. У результаті прозорий лак заповнить подряпину, і вона перестане бути помітною. А цілісність поверхні скла в цьому випадку повністю відновиться.

Іноді подряпини з’являються на скляній варильній панелі. Перед тим, як почати боротьбу з подряпиною, дайте панелі охолонути.

Змішайте соду з водою до утворення однорідної пасти без грудочок. Це дуже важливо, адже вони можуть призвести до додаткових подряпин. Суміш нанесіть ганчірочкою на подряпину і енергійно потріть. Залишки соди витріть ганчіркою.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА