Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

ВИНО З АБРИКОСІВ

Автор: Нова Газета

 

3 кг абрикосів, 3 кг цукру, 10 л води.

 

Протерти плоди сухою ганчіркою, очистити їх від кісточок. Шкірку залишаємо, оскільки саме вона багато в чому визначає колір і аромат вина.

Очищені абрикоси розім'яти руками до отримання однорідної маси і скласти їх в об'ємну ємність з широким горлом (каструлю або миску). Додати теплу (25-30°С) воду і добре перемішати.

Накрити ємність марлею і поставити на 4-5 днів у тепле темне місце. Щоб сусло не скисло, 2-3 рази в добу його перемішують рукою або дерев'яною палицею. Через 15-20 годин повинні з'явитися перші ознаки бродіння: піна і шипіння.

Якщо сусло не забродило (трапляється, коли на поверхні абрикосів мало природних дріжджів), потрібно зробити закваску для вина із родзинок і додати її в сусло. Смак це ніяк не зіпсує.

Абрикосовий сік, який заграв, злити з осаду. Мезгу (м'якоть) віджати крізь марлю, отриману рідину змішати з соком і додати цукор. Перелити сік у ємність для бродіння, наповнюючи бутель максимум на 2/3 об'єму, щоб залишався простір для вуглекислого газу. Встановити гідрозатвор чи рукавичку з дірочкою в пальці.

Поставити бутель на 10-25 днів у темне місце з температурою 16-30°C. Коли активне бродіння закінчиться (ознаки: гідрозатвор кілька днів не булькає, рукавичка здувається, сусло освітлюється), молоде домашнє абрикосове вино потрібно злити з осаду через тоненьку трубочку в іншу ємність.

Бутель щільно закрити пробкою і поставити в прохолодне темне місце на 2-4 місяці. Цього часу достатньо, щоб вино настоялося і стало смачнішим. Потім напій можна розлити в пляшки для зберігання або залишити в тій же ємності, принципової різниці немає.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА