Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

11 способів, як використати старі капронові колготи

Автор: Нова Газета

Фільтр для пилососа

Якщо ви щось загубили, потрібно одягти колготи на отвір пилососа і пропилососити «місце падіння». Пил пройде всередину, а дрібні речі затримаються на тканині.

Полірування меблів

Капрон має м’яку абразивну властивість і добре видаляє бруд з полірованих і лакованих поверхонь. Також ганчіркою з капрону можна мити дзеркала, кахель та вікна.

Чищення взуття

Нанесіть крем на взуття і відполіруйте ганчіркою з колгот. В сучасні колготки додають особливі синтетичні нитки, які дуже добре очищають і полірують взуття.

Ароматизація

У колготи (абсолютно чисті, зрозуміло) можна покласти засушені апельсинові шкірки і повісити у непомітне місце у ванній кімнаті.  А щоб насолодитися трав'яною або цитрусовою ванною, можна зав'язати жменю трави або шкірки від лимонів і апельсинів у капронову колготку і помістити в гарячу воду. Через хвилин 20 прийняти ванну.

Подушечки від молі

Турботливі господині роблять зі старих колгот подушечки, які наповнюють лавандою і кладуть у шафу. В цього способу подвійна користь: і міль відганяє, й аромат приємний.

Упаковка

Використовуйте колготки як упаковку для зберігання. Старі колготи – це прекрасні мішечки для зберігання старих креслень, постерів, шпалер у рулонах, рентгенівської плівки.

Для зберігання овочів

Тканина, з якої зроблені колготки, дозволяє повітрю добре проходити крізь них. Помістіть овочі, такі як цибуля і картопля, у колготи або панчохи, зав’яжіть зверху вузол і повісьте на стіну в добре вентильованому місці.

Насадка на швабру, мочалку

Щоб витерти пил, що накопичився у недоступній частині вашої оселі, «надягніть» колготи, наприклад, на швабру. Капрон і нейлон добре захоплюють пил.

Капронові колготки можуть стати прекрасною мочалкою для посуду. Для цього необхідно колготки скрутити в декілька шарів.

Фільтр для ґрунту

Помістіть шматок тканини від колгот на дно квіткового горщика, щоб уникнути вимивання ґрунту під час поливання рослин.

Чохол для віника

Віник дуже добре почувається в чохлі з капронової панчохи: і «живе» довше, і виглядає симпатичніше, і працює ретельніше.

Фільтр

Старі капронові колготи чудово підійдуть для того, щоби крізь них відтискати сир або виноград. 

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА