Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Яке борошно – така й випічка

Автор: Нова Газета

Борошно виготовляють практично з усіх злакових. Купуючи той чи інший вид та сорт, варто звернути увагу на упаковку та деякі характеристики.

 

Найкраща упаковка – паперова. Вона пропускає повітря, а це подовжує термін зберігання.

Вважається, що вищий сорт і білосніжний колір – ідеальні параметри борошна для смачної випічки. Проте професійні пекарі скажуть, що воно відмінно підходить хіба що для здобного тіста та кондитерських виробів. Для пирогів таке борошно не годиться, бо в ньому відсутні вітаміни групи В, калій, магній, а також замало клейковини, що робить тісто розсипчастим. Випічка вдасться, якщо використовувати борошно першого сорту, а для млинців, вареників і домашніх пельменів підійде другий сорт. У такому мливі збережені всі корисні речовини.

Щодо кольору, то борошно має бути білим з легким кремовим відтінком. Червоний свідчить про наявність великої кількості висівок, а блакитний вказує на домішки недозрілого зерна. Якщо у високоякісне борошно додати води, воно не змінить свого кольору, а недоброякісне набуде додаткового відтінку.

Варто звернути увагу й на термін придатності. Тривале зберігання можливе тільки за умови додавання стабілізаторів.

На смак доброякісне борошно солодке і приємне. Гіркоту дає несвіже мливо, а хрускіт на зубах свідчить про сторонні домішки. При цьому запах повинен бути нейтральним. Затхлість говорить про неправильні умови зберігання.

Тепер щодо видів борошна. Найпоширеніше пшеничне, як сказано, практично не містить корисних речовин. Водночас деякі види борошна нададуть стравам оригінального смаку і користі.

Гречане чудово підходить для випікання оладок і млинців, його можна використовувати як паніровку і на кашу для дітей. Таке борошно легко отримати навіть у домашніх умовах: трохи просушити гречані крупи в духовці й подрібнити у кавомолці.

Лляне борошно надасть випічці пікантного горіхового присмаку. Особливо смачними вдаються фарші, супи і запіканки.

З вівсяного варять киселі та випікають печиво.

Мигдальне борошно ідеальне для тих, хто береже статуру. Випічка на його основі смачна і містить мінімум калорій.

Рисове корисне тим, що в ньому відсутній глютен, який може викликати алергічні реакції. Воно прекрасно підходить для дитячого харчування, з нього готують дуже смачну домашню локшину і печуть пишні пироги.

Віддавайте перевагу купівлі борошна в магазині. На ринку продавці часто фасують недоброякісний дешевий товар виробництва невеликих млинів у «чужі» пакети, видаючи його за кращий продукт.

Не запасайтеся борошном надміру: пролежавши понад три місяці, воно втрачає свої властивості й потребує постійного просіювання.

Від комах убезпечать кілька зубків часнику в пакеті, а підтримувати потрібний рівень вологості допоможе лавровий лист.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА