Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

ХАЙ КАХЕЛЬ СЯЄ ЧИСТОТОЮ

Автор: Нова Газета

Засіб для миття посуду: стіни з кераміки змочіть або протріть вологою ганчіркою, губкою нанесіть засіб круговими рухами, залиште на поверхні на півгодини, але не допускайте його висихання на плитці. Потріть ще раз губкою до повного видалення всього нальоту, змийте та витріть насухо.

 

Сода: намочіть у теплій воді губку і нанесіть на неї трохи звичайної харчової соди. Обробляйте послідовно всю поверхню, не докладаючи великих зусиль, щоб не подряпати стіни порошком. Вимийте та витріть кахель.

Хлорка: нею можна не тільки почистити стіни, але й ефективно продезінфікувати. Розчиніть хлорний порошок у воді, залийте його в пульверизатор. Побризкайте кахель і залиште на 10–15 хв., після чого протріть стіни губкою, щоб зняти бруд. Чистою вологою ганчіркою заберіть хімію з поверхонь. Зауважте, хлорка дасть змогу впоратися із сильними забрудненнями, навіть цвіллю.

Лимонна кислота й оцет: розчин лимонної або оцтової кислоти залийте в пульверизатор. Побризкайте керамічну поверхню і залиште на 20–30 хв., далі помийте кахель губкою, протріть вологою ганчіркою, а потім сухою. Цей розчин – хороший захист від бактерій і грибків.

Господарське мило: воно чудово розчиняє жир і знезаражує поверхню. Добре намильте ним губку та потріть плями, помийте плитку та витріть насухо.

Сухий гірчичний порошок: розведіть його до консистенції пасти і нанесіть на плитку. Через деякий час відітріть плями, вимийте керамічну плитку водою.

Якщо забруднення досить старі, рясно змочіть їх спиртом, видаліть жир і відразу ж змийте залишки речовини водою.

Після того, як ви почистили кахель, потрібно надати йому блиску. Для цього можна використовувати рідину для миття вікон, розчин води з нашатирним спиртом. Доглянутий вигляд матиме керамічна плитка, якщо її протерти розчином оцту (змішайте воду й оцет у рівних частинах). Стане у пригоді і спеціальний полірувальний віск для поверхонь, який продається в господарських магазинах.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА