Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

ТОРТ «ВИШНЕВА ФАНТАЗІЯ»

Автор: Нова Газета

Для бісквіта: 5 яєць, 1 скл. цукру, 1/2 чашки маку, 1 скл. борошна, 2 ч. л. олії, 2 ч. л. розпушувача, 2 ч. л. гарячої води.

 

Крем: 5 яєчних жовтків, 250 г вершкового масла, 1/2 л молока, 1/2 скл. цукру, 16 г ванільного цукру, 1/2 скл. борошна.

Вишневе желе: 1 чашка вишневого соку, 1,5 скл. води, 2 шт. вишневих желе, вишні з компоту (близько 1 чашки). Відокремити білки від жовтків. В окремій мисці змішати яєчні жовтки з олією і водою. Просіяти борошно з розпушувачем. В окремій мисці збити білки із щіпкою солі. Потім частинам додати цукор. Збивати до високих піків. Додати яєчні жовтки, перемішати, додати борошно з розпушувачем і наприкінці мак.

Форму 24х35 см застелити папером для випічки. Випікати близько 35 хвилин. Остудити й розрізати на 2 коржі.  Зварити заварний крем. Охолодити. Збити з маслом.

Для желе вишневий сік і воду довести до кипіння, вимкнути й додати два желе, перемішати. Коли желе починає застигати, повільно додайте вишню.

На корж налити желе з вишнями (воно вже має бути майже густим). Поставити в холодильник. Другий корж намазати кремом, на нього покласти корж із желе (желе вниз). Залити шоколадною глазур'ю.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА