Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ще раз про очищення води

Автор: Євгенія Бербат

Насичуємо кремнієм

Шматочки купленого в аптеці кремнію ретельно промиваємо, поміщаємо у скляну емкість і заливаємо водою. Залишаємо у приміщенні з кімнатною температурою і природним освітленням, але так, щоб захистити від прямих сонячних променів. Через 2-3 дні вода буде готова до вживання.

Очищаємо активованим вугіллям

На дно ємкості поміщаємо 10 таблеток активованого вугілля, зав’язаних в імпровізований мішечок з марлі чи медичного бинту, і заливаємо від 8 до 10 літрів води. Щоб уникнути розмноження різних бактерій і мікроорганізмів, ємкість з водою слід залишити у прохолодному приміщенні. Через 8 годин активоване вугілля, що є дуже сильним абсорбентом, поглине більшу частину шкідливих речовин, а вода позбудеться неприємних запахів і значно поліпшить свій смак.

Чистимо сріблом

У посуд з водою опускаємо срібло. Через 10-12 годин іони, розчинені у воді, очистять її від бактерій. Така «срібна» вода буде зберігатися дуже тривалий час, не втрачаючи своїх смакових якостей. Невеликий мінус – вироби зі срібла після тривалого застосування доведеться чистити.

Очищуємо добавками

Воду також можна очистити за допомогою різних рідин і речовин.

Оцет. У 1 літр води додаємо 1 чайну ложку оцту.

Йод. На 1 літр води знадобиться 3 краплі 5% йоду.

Вино. У 1 літр води вливаємо 300 г молодого білого сухого вина.

Гроно горобини. Природні антибіотики, що містяться в горобині, за 3 години знищують бактерії не гірше хлору.

Кора верби, листя черемхи, гілки ялівцю і лушпиння цибулі за характером впливу на бактерії нічим не поступаються горобині. Час очищення – 12 годин.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА