Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Красу подарує вівсянка

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

Для шкіри тіла і обличчя – продукт найкорисніший! Від ванн до масок, від лікування опіків до схуднення. Ось тільки невелика частина того, що можна робити для краси з вівсянкою.

Ніжний скраб. Набрати у жменю вівсянки. Помістити руку під струмінь води, вівсянка трохи розмокне, після чого втирати її в шкіру. Через кілька секунд вівсянка стає липкою і її можна змивати.

 

Умивання вівсянкою. Краще покласти вівсянку в марлю, намочити, почекати, коли набубнявіє, і робити таким «мішечком» м’який масаж обличчя. Не варто лякатися, якщо після умивання вівсянкою з’явиться почервоніння або маленькі прищики ‒ це означає, що шкіра очищається. Уже через тиждень умивання цим народним засобом, ви забудете про прищі і вугрі, а шкіра стане ніжною і оксамитовою.

Заспокоює подразнення і почервоніння. Залишаємо вологу вівсянку на шкірі на декілька хвилин і змиваємо. Можна робити і складніші маски, наприклад, йогурт + вівсянка, мед + вівсянка, маслинова олія + вівсянка.

Від прищів. Підсушує вугровий висип, пом’якшує почервоніння.

Заспокійлива ванна з вівсянкою. Вішаємо марлевий мішечок з вівсяними пластівцями на кран з водою.

І, звичайно, харчування. Здоровий сніданок, а також низькокалорійна основа для випічки ‒ усе це вівсянка. Вівсянка у великій кількості містить вітаміни групи В. Саме ці вітаміни відповідають за здоров’я ваших нервів, відсутність безсоння, а заразом і за густу шевелюру без лупи і чисту шкіру. Використовувати слід звичайнісінькі вівсяні пластівці, а не вівсянку швидкого приготування.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА