Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Часниковий лікер від 100 хвороб

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

У прозору пляшку потрібно покласти 12 зубчиків часнику, заздалегідь розрізавши кожен на чотири частини (завдяки цьому часник віддасть усі свої корисні речовини). Залити часник трьома склянками червоного вина, щільно закрити і поставити на сонячне підвіконня на 14 днів.

Щодня необхідно збовтувати по 2-3 рази. Через два тижні процідити і перелити в темну пляшку. Часниковий лікер готовий!

Приймати по 1 ч. л. тричі на день протягом місяця. Засіб очищує кровотворну систему, виводить солі з організму, зміцнює імунітет, судини, серце, поліпшує обмін речовин і очищає від токсинів. Навіть сприяє схудненню. А ще добре лікує жіночі хвороби і запалення.

 

Часник збуджує апетит, посилює виділення ферментів у травних органах, сприяє кращому перетравленню і засвоєнню їжі. Ефірна олія часнику має сильну бактерицидну дію, тому споживання часнику має і дезінфікуюче значення. Вважається, що він вбиває збудників багатьох надзвичайно небезпечних інфекційних хвороб і одночасно підвищує опірність людського організму до хвороботворних мікроорганізмів.

Користь часнику для профілактики серцево-судинних захворювань пов’язана, зокрема, з його здатністю знижувати рівень поганого холестерину. Крім того, часник корисний при підвищеному тиску: знижує його, розширючи судини.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА