Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Лікуємо атеросклероз

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

Аортальний атеросклероз – хронічне захворювання, що характеризується ущільненням і втратою еластичності стінок артерій, звуженням їх просвіту з подальшим порушенням кровопостачання органів. Зазвичай вражається (хоча і нерівномірно) уся артеріальна система організму.

 

На атеросклероз хворіють частіше літні люди, причому чоловіки страждають атеросклерозом у 3-5 разів частіше, ніж жінки. У розвитку хвороби мають значення спадкова схильність, а також індивідуальні особливості організму. Розрізняють облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок, церебральний атеросклероз ‒ системне захворювання судин головного мозку, атеросклероз коронарних судин і атеросклероз аорти.

Народні методи лікування атеросклерозу

Баклажани вживають як лікувальне харчування при атеросклерозі, подагрі, захворюваннях печінки і нирок. Вони знижують вміст холестерину в крові, стінках судин, у печінці і нирках, збільшують виведення з організму із сечею солей сечової кислоти.

Трава і кореневища суниці лісової у вигляді відвару (листя ‒ у вигляді настою). Відвар: 1 ч. л. кореневищ варять 15 хв. у склянці води, додають 1 ч. л. листя, настоюють годину і випивають у теплому вигляді ковтками протягом дня (краще до їди).

Сік цибулі ріпчастої у рівних пропорціях з медом вживають як засіб, що зменшує вміст холестерину в крові. Застосування: свіжий сік цибулі змішують з прогрітим на водяній бані медом (1:1) і ретельно перемішують до повного охолодження суміші. Приймають тривалий час по 1 ч. л. 3-4 рази на день до їди.

Кульбабовий мед. Зібрати в екологічно чистому місці 350 квіток кульбаби першої генерації. Промити, варити в 1 л води протягом години після закипання. Додати у відвар 1 кг цукру і варити ще годину. За 15 хвилин до закінчення 2-ї години варіння додати сік 1 лимона. Потім відкинути на друшляк квітки, дати рідині стекти, квітки більше не використовувати. Отримаєте прекрасний засіб від атеросклерозу, пити його потрібно тричі на день по 1 ч. л. Щоб кульбабового меду вистачило на рік, треба зварити три трилітрові банки. Рекомендується пити сік зі свіжого листя білокачанної капусти по 1/2 склянки за 15 хвилин до їди ‒ він знижує вміст холестерину в крові.

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА