Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Заряд енергії на робочому місці

Автор: Нова Газета

На робочому місці можна виконувати легкі, але ефективні вправи.

 

Можливо, ви не збираєтеся перетворювати своє робоче місце на міні-спортзал, але деякі вправи можна виконувати безпосередньо біля стола або за ним, щоб зарядитися бадьорістю, здолати стрес і спалити зайві калорії. Ось деякі з них.

Вправи для ніг

* Сядьте на край стільця, ноги і коліна тримайте разом, а спину рівно. Випряміть праву ногу і одночасно потягніть носок на себе. Опустіть ногу і те ж саме зробіть лівою ногою. Повторюйте вправу по 30 разів на кожну ногу.

* Сядьте на край стільця, коліна притисніть одне до одного. Поставте руки на стілець і спробуйте якнайдовше припідняти стегна. При цьому старайтеся сильно напружувати м’язи. Повторіть вправу 20 разів.

* Прогуляйтеся коридором.

Вправи для рук

* Витягніть руки перед собою, стисніть долоні в кулаки і виконайте ними колові рухи – спочатку вправо, потім вліво. Повторіть цю вправу по п’ять разів у кожен бік.

* Опустіть руки і зробіть ними колові рухи вперед, а потім назад. Виконуючи цю вправу, спину тримайте рівно. Повторіть вправу по десять разів у кожен бік.

Вправи для преса

* Зведіть руки назад і впріться ними об стілець, спину при цьому старайтеся тримати рівно. Підніміть ноги і почніть виконувати вправу «ножиці». Повторіть її 15 разів.

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА