Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Чи корисно їсти перші страви?

Автор: Нова Газета

У суспільстві немає однозначної думки щодо сенсу споживання й користі супів та інших перших страв. Дієтологи та гастроентерологи також дають різні і часто навіть взаємовиключні рекомендації. То як же бути? Розберемося.

 

Першою стравою будемо вважати рідку, зварену їжу, на основі овочів чи м‘ясного, грибного або рибного бульйону з додаванням круп чи без них.

Споживання рідкого перед основною стравою деякі спеціалісти вважають недоцільним, бо в результаті цього розводяться травні соки, й хімічна обробка їжі стає менш ефективною. Але дослідження свідчать, що екстрактивні речовини овочів (капусти, наприклад) чи азотисті сполуки м‘ясних бульйонів посилюють кислотоутворення в шлунку, стимулюючи виділення в кров гормону гастрину, який і діє безпосередньо на секреторний апарат шлунка.

Звідси висновок перший – супи з обережністю треба вживати людям, з гіперсекреторними станами (підвищеною кислотністю), а особам зі зниженою кислотністю перше навпаки є обов‘язковим. І висновок другий – стимулюючи виділення травних соків, перші страви сприяють кращому і швидшому розщепленню компонентів основної страви, яка містить як правило багато білка й чимало жирів.

Деякі дієтологи та лікарі пропонують заміняти суп легким овочевим салатом чи овочами, приготованими на пару або ж запеченими. Однак перша страва – це в першу чергу рідина, що нам конче необхідна в кількості біля 2 літрів денно для підтримки оптимального водно-сольового балансу та артеріального тиску. Крім того, суп чи борщ, як правило, споживаємо теплим, а це полегшує травлення й зігріває в холодну пору. Тому висновок третій – перші страви є джерелом рідини, тепла і, завдяки різноманітному складу, великої кількості поживних речовин.

І на останок – порція супу, бульйону, борщу – це звичний об‘єм при суттєво нижчій калорійності. Завдяки механічному розтягненню шлунка в мозкові виникає відчуття насиченості набагато раніше (до того, як перетравлені компоненти їжі потраплять в кров й сформується істинне відчуття ситості), а отже з‘їмо точно не забагато. Існує ряд ефективних супових дієт для тих, хто хоче схуднути, але не має наміру дуже обмежувати кількість з‘їденого.

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА