Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Ми і Місяць

Автор: Євгенія Бербат

Як відомо, щастя кожен розуміє по-своєму. Романтична героїня казки Гофмана «Золотий горщик» мріяла про палкі почуття, але мудрий маг Альпанус подарував їй дуже приземлене щастя: змусив сонце завжди світити над двором, де вона розвішувала випрану білизну. І найдивніше – це цілком влаштувало дівчину.

 

Буває, вивісиш білизну – а вона не сохне, хоч плач! І день, ніби, не похмурий, і вітерець. У чому ж справа? Може, є якась таємниця? Дійсно, існують неписані правила «великого прання». Секрет доступний кожному: використовуйте Місячні цикли.

Не вірите? Спробуйте. Замочіть білизну на щербатий Місяць – і бруд зійде сам! Західні дослідники підрахували, що в такі дні господині витрачають на чверть менше прального порошку. Звідси висновок: велике прання влаштовуємо на убуваючий Місяць. І ще помічено, що із найстійкішими плямами краще боротися, коли Місяць знаходиться у водних знаках: Рибах, Раку, Скорпіоні. Потрібні дати легко з’ясувати в будь-якому астрологічному календарі.

А ось сохне білизна швидше у дні Повітря: коли Місяць у Водолії, Близнюках і Терезах.

Правило щербатого Місяця діє завжди, коли ми хочемо, щоб вода забрала домашній бруд. Отже, чим ближче до Молодика ви почнете прибирання квартири або митимете автомобіль, тим довше збережуться чистими і підлоги, і килими, і меблі, і боки залізного коня.

Будьте особливо пильними, очищаючи від бруду паркет та інші дерев’яні поверхні: ніколи не торкайтеся їх мокрою ганчіркою під час Місяця, що росте, у дні Води: дерево притягне воду, паркет покоробиться, а дошки прогнуться і заскриплять.

Окрема тема – миття вікон! Як і чим тільки їх не відтирали – від бабусиного способу «газеткою» до новітнього гелю – нічого не допомагає: суцільні патьоки! Адже мутні шибки – це не лише брак світла в будинку, а й удар по енергетиці помешкання: ні здоров’я, ні гроші через них не пройдуть.

На щастя, скло легко відчищається у дні Повітря і Вогню (коли Місяць у Водолії, Близнюках, Терезах або в Овні, Леві, Стрільці). Тоді і патьоків не залишиться!

І ще одна порада – заклеювати вікна на зиму слід у дні, коли Місяць у Водолії або Близнюках – двох старших повітряних знаках. Нагадуємо старе правило: вікна заклеюють тільки у суху погоду – повітря між рамами не застоюватиметься і скло не «плакатиме». Значить, залишиться накопичене за літо здоров’я, не витечуть і фінанси.

За фен-шуєм, рушійна сила світу – енергія «Ци». Вона повинна спокійно проходити через ваш будинок, не затримуючись і не скупчуючись у кутках. Її правильна циркуляція приносить здоров’я, удачу, багатство. Виходить, головне в будинку – свіже повітря. Особливо в сучасних житлах, де меблі насичені різноманітними синтетичними смолами, стіни із фенольних панелей, а водонепроникні фарби перетворюють кухню на лазню-парилку. Вихід один – провітрювати! Здається, як просто! Але і тут свої секрети. Іноді відкриєш вікно лише на хвилинку, а чисте повітря тримається в будинку багато годин. Але, буває, тримаєш віконце відкритим майже увесь день, а в будинку дихати нічим. Тож чи не покликати і тут на допомогу Місячні ритми?

Принцип той же. У дні Землі (Телець, Діва, Козерог) і Води (Риби, Рак, Скорпіон) будинок не варто провітрювати більше декількох хвилин узимку або кількох годин улітку: інакше повітря вбере вологу і сторонні запахи. Зате у дні Повітря (Водолій, Близнюки, Терези) і Вогню (Овен, Лев, Стрілець) не бійтеся розчинити вікна. Навіть узимку сміливо відкривайте кватирки – тепло «не видує», і циркуляція «Ци» забезпечена, і удача у справах гарантується.

І ще. Шуби, дублянки, пальта і куртки зі шкіри і вовни треба прибирати на «літнє зберігання» при щербатому Місяці у дні Повітря (Водолій, Близнюки, Терези). Тоді їх жодна міль не візьме. І у жодному випадку не можна розсовувати одяг по шафах у дні Води (Риби, Рак, Скорпіон) – він стане вологим. Особливо простежте, щоб ваше «складання» не припало на дні Землі (Телець, Діва, Козеріг): одяг і взуття набудуть важкого запаху погано виробленої шкіри. До того ж речі, прибрані в дні «старого» Козерога, ризикують швидко постаріти, порепатися і всохнути.

А нове взуття вперше рекомендується змащувати кремом при щербатому Місяці – тоді ваші черевики і ботики служитимуть довше, а мити-чистити їх доведеться рідше.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА