Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

ДЕВ'ЯТЬ СПЕЦІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІМУНІТЕТУ

Автор: Нова Газета

1. Кайєнський перець

 Гострий червоний перець – чудове джерело антиоксидантів. Також зменшує біль під час запальних процесів в організмі.

2. Кориця

Кориця є прекрасним імуностимулятором. Запобігає згущенню тромбоцитів, уповільнює розповсюдження запалення і регулює рівень цукру в крові.

3. Часник

Антисептик і джерело антиоксидантів. Часник містить природний антибіотик аліцин, тому має протимікробну активність і справляється із застудою.

4. Імбир

Зменшує запалення, бореться з патогенними бактеріями і грибами, покращує кровообіг. Спецію використовують для профілактики і лікування простудних захворювань.

5. Лакриця (солодка)

Корінь солодки зменшує запалення, допомагає вилікувати сухий кашель, бронхіт, астму, ларингіт, запалення легенів і навіть туберкульоз. Чудовий спосіб зміцнити імунітет в домашніх умовах.

6. Орегано
(материнка)

Містить більше антиоксидантів, ніж яблука, апельсини або чорниця. Ефективно бореться з інфекціями.

7. Розмарин

Полегшує прояви астми і покращує травлення та кровообіг. Має протизапальні, тонізуючі, антидепресивні й антиоксидантні властивості.

8. Чебрець

Також має антиоксидантні властивості, допомагає зміцнити імунітет. Чай із ним п'ють при простуді, кашлі, грипі, бронхіті.

9. Куркума

Містить куркумін, який підвищує імунітет і є природним антибіотиком. Це прекрасний профілактичний засіб від застуди, грипу, ГРВІ та інших захворюв

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА