Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Яка хвороба змусить стати вегетаріанцем

Автор: Нова Газета

Науковці університету Індіани (США) після серії експериментів виявили, що для людей із захворюванням нирок найбільш безпечним варіантом буде повна відмова від м'яса.

Людина має усвідомлювати, що якщо вчасно не викреслити його зі свого раціону, можна зіткнутися з важкими наслідками аж до серйозного отруєння.

Інформація, отримана фахівцями, дозволить хворим з діагнозом ниркова недостатність харчуватися правильно. Шкода м'яса полягає в тому, що фосфор, котрий міститься в ньому, не може вивільнятися з організму людини, чиї нирки працюють із порушенням. Коли вміст цього елементу перетинає червону риску, у хворого можуть початися серцеві напади. Не виключається летальний результат.

Крім проблем із серцем, велика кількість м'яса в раціоні впливає безпосередньо на нирки. Можливі ниркові кольки й утворення каменів. Із цих причин, щоб уникнути ускладнень, учені рекомендують відмовитися від тваринних білків. Вегетаріанство – це свого роду порятунок для людей із хронічними захворюваннями. Але людина, яка не уявляє своє життя без апетитного шматочка м'яса на вечерю, потрапляє в замкнене коло. У таких випадках лікарі радять для початку відмовитися від смаженого м'яса, поступово зменшуючи до нуля порції «червоного м'яса». У якості альтернативи на цей період прекрасно підійде курка або кролик.

НА ТУ Ж ТЕМУ

Loading...

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА