Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Березовий сік чистить кров

Автор: Нова Газета

Оскiльки березовий сiк має потужнi лiкувальнi властивостi, треба дотримуватися дозування. За раз випивайте не бiльше склянки напою. Протягом доби можна випити три склянки –кожну за пiвгодини до їди.

 

Якi властивостi має березовий сiк? Насамперед, це прекрасний очищувальний засiб, який виводить шлаки, чистить кров та лiмфу. Такий сiк нормалiзує обмiн речовин, вiн корисний для людей із хворобами травного тракту та печiнки. Споконвiку березовим соком лiкували туберкульоз, запалення легенiв, iншi хвороби дихальних шляхiв.

У кого є артрити, подагра, ревматизм, варто знати, що вживання березового соку послаблює болi та знiмає запальнi процеси у суглобах. Та навiть головний бiль пiддається лiкуванню живильним соком берези. Не пропустити «березовий час» варто й тим, хто має пiсок у нирках, адже вiн добре промиває сечостатеву систему. А ще це прекрасний загальнозмiцнювальний та вiтамiнний засiб, що дуже актуально на початку весни.

Можна застосовувати березовий сiк i ззовнi – при екземi, пiгментних плямах, вугревому висипi, ранах, що довго загоюються. А для змiцнення волосся соком сполiскують голову пiсля миття.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА