Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Як заснути без таблеток

Автор: Нова Газета

Фахівці радять спати не менше 7-8 годин на добу, але не у всіх це виходить. Іноді ми, самі того не помічаючи, робимо звичні для нас речі, які заважають заснути. Але не поспішайте пити таблетки «для сну»: у більшості випадків достатньо переглянути свої звички.

 

Психологи радять насамперед звернути увагу на гаджети, якими користуєтеся перед сном. Це вимагає уваги та розумової активності. І замість того, щоб її припинити і «відключити» мозок, ви його активуєте ще більше.

Швидше заснути допоможе повна темрява в кімнаті: навіть неяскравий нічник сприяє уповільненню вироблення гормону сну – мелатоніну.

Звичка дивитися кінофільми перед сном, виявляється, теж впливає на здатність заснути. Якщо маєте проблеми із засинанням, спробуйте замінити перегляд фільму читанням книг, якщо не щодня, то хоча б кілька разів на тиждень.

Також не варто починати сімейні «розборки» після 22.00. Краще провітріть на ніч кімнату і перенесіть розмови, що вимагають прийняття виважених рішень, на наступний день.

За годину до сну, краще перед прогулянкою, можна випити заспокійливий трав'яний чай. Також дуже гарні саше з травами під подушками – їхній аромат навіває дрімоту. Зрозуміло, трави повинні бути сонними, заспокійливими. Саші нескладно зробити самостійно – потрібно тільки купити в аптеці трав'яний збір і заповнити їм мішечки з бавовни або льону. Кращий наповнювач для постільних саші – це суцвіття хмелю.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА