Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Екзему вилікує люлька

Автор: Нова Газета

Не секрет, що аптечні засоби не завжди дешеві й корисні. Чи не варто вдатися до народної медицини, аби раз і назавжди позбутися цієї болячки?

 

Це шкірне захворювання, на жаль, нині є дуже поширеним, і не завжди з ним можуть впоратися аптечні засоби.

ü Стиглі ягоди калини добре розтовкти, розмішати з теплим молоком. Відтак прикладати до уражених місць і до ранок, що кровоточать, компреси з цієї суміші доти, доки тканини не відновляться.

ü Боїться екзема і… нікотину, що осідає на дні люльки! Рідину, в якій міститься нікотин, треба розвести водою та змащувати уражені місця впродовж трьох днів. Цього терміну досить, щоб навіть мокра екзема загоїлася.

Якщо маєте екзему на руках, скористайтеся таким рецептом. Потрібно нарвати повне відро полину гіркого (чорнобилю), щільно його втрамбувати у посудину, в якій кип’ятитимете відвар, залити 3 л води, поставити на помірний вогонь на 3-4 год. (хай кипить доти, доки не випарується 2/3 води). Відтак відвар охолодити, процідити крізь марлю, додати 15 крапель йоду та 15 крапель п’ятивідсоткової соляної кислоти. Усе добре перемішати, руки помити господарським милом і кілька разів занурити їх у розчин. Коли виймете – не витирати, хай висихають самі. Спочатку трохи пощипуватиме, а за кілька процедур рани загояться.

ü Від мокрої екземи порятують компреси із картопляно-мильної маси. Потрібно взяти порівну картоплі й мила, і те, й інше стерти на тертці з дрібними отворами, відтак усе збити на піну. З цієї маси класти на цілу ніч на уражені місця компреси. Курс лікування – сім днів.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА