Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Агава лікує запалення сідничного нерва

Автор: Нова Газета

Якщо хочете помилуватися велетенською і розкішною агавою американською в Україні – їдьте у Вінницю, в меморіальний музей Михайла Коцюбинського, автора знаменитих «Тіней забутих предків» і великого любителя цих рослин.

 

Втім, її, невибагливу і симпатичну, нескладно виростити у будь-якому домі. З лікувальною метою можна використовувати листя агави, якій уже минуло три роки. Її фармакологічні властивості трохи схожі до властивостей алое, але ще до кінця не досліджені.

Найбільш ефективним є використання цієї лікарської рослини при запаленні сідничного нерва (ішіасі) та наривах. У людей з дуже чутливою шкірою при прикладанні розрізаного листка може відчуватися сильна печія, але ускладнень від цього не буває, а лікувальний ефект гарантований.

При внутрішніх захворюваннях агаву використовують найчастіше у вигляді настою листя на воді. Лікування туберкульозу передбачає вживання її суміші соку з медом, цей засіб помічний і при хронічному бронхіті. Допоможе ця тропічна гостя і при недугах травної системи, печінки. Рослині характерні протизапальні, болевгамовуючі, знезаражувальні та жарознижувальні властивості.

Цікавою особливістю агав є те, що вони цвітуть лиш один раз у житті, залежно від виду у віці 5-15 років, а деякі – у 50 і навіть 100 літ. Віддавши усі сили цвітінню, рослина гине. Тому, щоб постійно мати ліки на підвіконн

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА