Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Чистотіл від раку

Автор: Нова Газета

Більш ніж три з половиною тисяч років людству відомі лікувальні властивості чистотілу. З давніх-давен ця рослина застосовувалася для лікування шкірних захворювань і алергічних реакцій.

Деякі історики стверджують, що князь Володимир Мономах за допомогою відвару чистотілу зцілився від новоутворення на губі. Сучасні наукові дослідження довели – чистотіл при онкології сприяє знищенню виключно мутованих клітин.

Для лікувальної настоянки три трилітрові банки наповнюють на третину чистотілом. Перекручують його на м’ясорубку з коренями. Стільки ж кладуть листя і гілок омели, бажано з плодових дерев. Натомість свіжих квіток нагідок і коренів аїру беруть утричі менше. Масу ретельно перемішують і заливають 40% спиртом, коньяком або кагором, покривши на 2–3 см. Через три дні доливають алкоголь, бо рослини його частково вберуть. П’ять-сім днів настоюють у темному прохолодному місці.

Перші два тижні настоянку вживають по 1 чайній ложці тричі на день за 15–20 хв. до їди. Відтак дозу збільшують до 1 столової ложки тричі на день.

Радимо не викидати рослинну масу. Коли банка спорожніє, треба долити 1,5 л окропу і настоювати ніч. Рідину варто приймати по 2 столові ложки тричі на день перед їжею до закінчення настоянки. Так само з іншими порціями настоянки. Потому треба зробити перерву на три місяці. Для повного одужання курс лікування повторюють. Аби запобігти розвитку пухлин досить одного курсу лікування на рік.

Майте на увазі, що дія лікарських трав на організм дуже індивідуальна, тому одним хворим лікування чистотілом може принести полегшення вже на другий місяць прийому, а іншим же для досягнення помітних результатів потрібно не менше півроку. Застосування цієї рослини здатне знизити больові відчуття, які сильно турбують хворих на рак, і поліпшити загальний стан організму, а не погіршувати його, тому в деяких випадках потрібно коригувати дози або концентрацію препаратів, що можливо під наглядом фахівця.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА