Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Шість головних правил жіночої краси

Автор: Нова Газета

У кожної жінки є свої правила і секрети, до яких вона вдається, знаючи про свої особливості. Але є загальні установки універсального характеру. Ними можуть скористатися всі.

 

1. Довіряти інтуїтивному харчуванню. Організм може посилати досить чіткі сигнали про те, чи підходить йому якась їжа, наскільки він ситий. Тому важливо прислухатися до себе. Харчування повинно бути різноманітним, з великою кількістю мінімально обробленої їжі, клітковини, овочів і фруктів, а також корисних жирів.

2. Рухатися і робити розтяжки. Аеробне навантаження 150 хвилин на тиждень, а також вправи на розтяжку довго дозволяють тілу не старіти.

3. Відмовитися від шкідливих звичок. Куріння, спиртне, надлишок ультрафіолету, постійне недосипання – ось чинники, які позбавляють краси і змушують організм інтенсивніше старіти.

4. Полюбити себе. Висока самооцінка спонукає жінку прискіпливо ставитися до власного тіла, незважаючи на вагу або ще якісь особливості. Крім того, спрацьовує психологічний ефект: упевнені в собі жінки привертають більше уваги і навіть через це здаються дуже гарними.

5. Захищатися від інфекцій. Необхідно дбати про здоров’я так, щоб гострі інфекції не переходили у хронічні форми, а хронічні захворювання (якщо вони є) тримати під контролем. Тому варто проходити профілактичні огляди у кардіолога, невропатолога, стоматолога і гінеколога, ходити на мамографію і робити вакцинацію, знати свої показники рівня цукру і холестерину в крові, а також артеріального тиску.

6. Відпочивати на природі. Щонайчастіше! Доведено, що таке проведення дозвілля знімає стрес і покращує стан органів дихальної системи. Ніщо не позначається на зовнішності жінки так позитивно, як хороший відпочинок і здоровий рум’янець від свіжого повітря.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА