Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Захист від комарів

Автор: Нова Газета

Щоб не мати проблем з укусами комарів, треба знати, як від них захиститися. Особливо це стосується людей з 1 групою крові. Більшість з нас виділяє речовини, які дозволяють комарам визначити на смак кров, перш ніж вони спробують її.

 

Найбезпечніший «нехімічний» захист – закритий одяг. Потрібно вибирати одяг з довгими рукавами з щільної тканини, ще щось на голову, а на ноги штани. До того ж допоможе світлий одяг, який комарі не люблять, а тому активно не нападатимуть.

Якщо ж спека, можна користуватися спеціальними засобами проти укусів комарів. Щоб спеціальні креми та спреї не викликали алергічної реакції, варто зробити пробу. Нанести засіб на внутрішню поверхню передпліччя й почекати певний час – подивитися чи не буде ніяких подразнень.

Для відлякування комарів допоможуть антикомарині браслети, які просочені рослинним екстрактом. Вони можуть працювати до ста сорока годин.

Аби позбутися комарів в приміщенні – за можливості варто поставити москітні сітки. Ефект від неї буде більшим, якщо побризкати сітку ефірною олією цитрусових, хвої або герані.

Комарі також не люблять різних специфічних насичених запахів диму. Відлякати їх можна за допомогою диму від кинутої у вогонь хвої, шишок, декількох крапель камфори або кедрової олії. Відлякує комарів також тютюновий дим і запах валеріани.

Столова ложка відвару харчової гвоздики змішана з такою ж кількістю будь-якого одеколону теж допоможе на певний час позбутися комарів.

Також можна розрізати лимон на половину і вставити в нього бутони гвоздики. Поставити його поруч з ліжком і цей запах віджене комарів.

Якщо комар уже вкусив – спершу треба зменшити свербіж. Можна використовувати знову ж таки спеціальні засоби: креми, лосьйони. А можна обрати й народні методи. Найпростіший – обробити уражену ділянку настойкою календули.

Або намочити місце укусу звичайним розчином соди – 1 чайну ложку на склянку води й змастити соком лимона.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА