Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

ЯК ДОПОМОГТИ ШКІРІ, якщо вона обгоріла на сонці

Автор: Нова Газета

Прості і дієві методи, які пришвидшать регенерацію клітин.

 

Сезон відпусток у розпалі! А яка відпустка без моря? Та буває так, що, вирвавшись нарешті з офісу до води, ми хочемо якомога швидше отримати красиву засмагу і забуваємо, що наша шкіра до цього ще не готова. Тому дуже часто замість золотавого вона набуває рожево-червоного відтінку. Щоб допомогти їй відновитися, можна скористатися цими простими методами.

Сметана або кефір

Це відомий бабусин метод, але він дуже дієвий. Річ у тім, що білки, які містяться в молочних продуктах, утворюють на шкірі захисний шар, що перешкоджає випаровуванню вологи. Однак наносити таку маску можна тільки на чисту шкіру, бо вона може виявитися сприятливим середовищем для інфекцій.

Вівсяна маска

Вівсянка також може допомогти заспокоїти шкіру. Для приготування маски потрібно залити подрібнені вівсяні пластівці невеликою кількістю води. Отриману кашку потрібно нанести на обличчя. Коли шар почне підсихати, його можна зняти ватним диском і накласти ще один.

Огірок і картопля

Ці овочі теж здатні надати першу допомогу, якщо обличчя обгоріло на сонці. Використовувати можна як терту масу, так і просто порізані кружечки. Овочі бажано брати з холодильника.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА