Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Шість корисних властивостей баклажанів

Автор: Нова Газета

Експерти назвали шість корисних властивостей баклажанів, закликавши тих, кому небайдуже власне здоров’я, обов’язково включити цей овоч в своє меню. По-перше, плід цієї рослини багатий на різні поживні речовини.

 

Фахівці віднесли сюди клітковину, вітаміни і мінерали. Плюсом також названа низька калорійність баклажанів: в 100 грамах овоча міститься близько 25 ккал, 3 г клітковини, 1 г білка, 5 % калію, вітаміни C і K. По-друге, в баклажанах багато антиоксидантів, які захищають клітини організму від шкоди, що завдається вільними радикалами.

Третьою і четвертою причинами включення баклажанів в раціон харчування експерти назвали його здатність знижувати ризик розвитку онкології і серцево-судинних патологій. Профілактикою раку овоч може вважатися завдяки наявності в ньому з’єднання SRG (міститься у всіх пасльонових), він вбиває пухлинні клітини. Вживання в їжу баклажанів зміцнює серце, відновлюючи його функції і знижуючи холестерин.

Вчені рекомендують пацієнтам з надлишковою масою тіла попрактикувати баклажанову дієту. Це не означає, що цілими днями слід їсти тільки цей овоч, але його потрібно додати до кожної страви. Якщо людина з’їдає баклажан, вона буде відчувати себе ситим тривалий час, а організм отримає багато корисних речовин при мінімумі кілокалорій. Вегетаріанці високо цінують цей плід, оскільки він поповнює потребу організму в білку.

Ще однією позитивною властивістю «вірменського огірка» є його смакові якості. Він може бути приготовлений будь-яким способом і в кожному випадку стане справжніми ласощами, несхожим ні на які інші продукти харчування.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА