Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Калина на всі випадки...

Автор: Нова Газета

При таких хворобах, як астма, бронхіт, туберкульоз легенів, задишка, захворювання печінки, злоякісні новоутворення, головні болі, хвороби серця, неврози, гіпертонія, пітливість, істерика, поліпоз кишечнику і шлунка, карбункули, фурункульоз, лишаї, вугри, екзема, дерматити, набряки, асцит, кашель, застуда, безсоння, серцева та ниркова недостатність, застосовується сік ягід калини.

 

Для цього калину перетирають через сито, змішують наполовину за обсягом з медом. Далі сік або заморожують, або для тривалого зберігання додають на 3-літрову банку 300 мл 96% спирту, накривають капроновою кришкою, кладуть у прохолодне темне місце. Приймають сік тричі на день по дві столові ложки між основними прийомами їжі.

При лямбліозі і трихомонозі застосовують свіжий сік без меду: одну чайну ложку соку додають до півсклянки кип’яченої води і протягом місяця приймають тричі на день за 15 хвилин до їжі. Чистий сік у холодильнику може зберігатися близько місяця.

При ракових захворюваннях шкіри та молочної залози корисні примочки на пухлину з свіжого соку з ягід калини.

Після хіміотерапії рекомендується приймати калиновий сік, змішаний навпіл із медом, по три столові ложки чотири рази на день.

Для лікування ерозії шийки матки: 1 ч.л. кашки зі свіжої цибулі змішати зі столовою ягід калини, додати олії і меду – по 1 ч.л. Викладіть цю суміш на стерильну марлю чи бинт (марля складена в кілька разів), зробіть тампон, обмотайте міцною ниткою і введіть на ніч у піхву. Вранці вийміть за нитку. Процедуру треба робити по парних числах 10 раз поспіль. По непарних числах роблять тампони з обліпиховою олією.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА