Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Лікує капустяний сік

Автор: Євгенія Бербат

У першу чергу капустяний сік рекомендують приймати при хронічному гастриті зі зниженою кислотністю, захворюваннях селезінки і печінки, а також виразковій хворобі шлунка. Його застосовують для лікування хвороб ясен і стоматиту, а також теплим соком полощуть зуби.

 

Рак. Ефективність щоденного і частого вживання капустяного соку була доведена в лікуванні раку грудей, товстої кишки, печінки, легенів і яєчників. Речовина сульфорафан, що міститься в соку, захищає клітини від шкідливого впливу канцерогенів.

Виразкова хвороба. У капустяному соку міститься великий запас вітаміну U, здатного зміцнювати внутрішню оболонку шлунка, захищаючи її від утворення виразок.

Коліт. У капусті міститься багато сірки і хлору, що робить її прекрасним очищувальним засобом для кишковика.

Зниження ваги. Одна з речовин, що входять до хімічного складу капусти, запобігає переробці цукрів та інших вуглеводів у жири, полегшуючи вашу дієту.

 

Антимікробні властивості. Вживання капустяного соку може знизити ризик розвитку бактерійних захворювань, що поширюються через травний тракт.

Ожиріння. Сік сирої капусти допоможе запобігти ожирінню завдяки своїй здатності виводити токсини з верхньої частини кишковика, що поліпшує травлення і виведення відходів.

Детоксикація. Амінокислота глутамін, яку містить капустяний сік, здатна м’яко відновити неполадки у травній системі, провести її детоксикацію, загоїти виразки.

Їжа для розуму. У капустяному соку дуже багато вітаміну Д і антоцианінів, які благотворно впливають на розумові функції і концентрацію. Ці речовини запобігають ушкодженню нервів, посилюючи захист проти хвороби Альцгеймера. Найбільше цих речовин у червонокачанній капусті.

Антиоксиданти допомагають впоратися з підвищеною сухістю шкіри і запобігти появі ознак її старіння. Сік капусти можна використовувати і в косметичних процедурах із догляду за шкірою. 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА