Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Краса зі шкірки

Автор: Євгенія Бербат

А ви знали, що бананова шкірка допоможе відбілити зуби? Можете переконатися в цьому: спочатку почистіть зуби як завжди, а потім дві хвилини інтенсивно тріть їх світлою частиною бананової шкірки. Далі, звичайно ж, треба буде почистити зуби знову, щоб видалити вже безпосередньо шматочки банана. У чому ж тут фокус?

 

Річ у тому, що мінерали, які містяться у шкірці – калій, кальцій, магній, марганець і фосфор, – дуже корисні для зубів і можуть допомогти їх освітлити. Подібну процедуру бажано проводити двічі на день, щоб зуби стали білішими.

Видалення колючок. Якщо не вдається дістати колючку підручними засобами, прикладіть шматок бананової шкірки внутрішнім боком на ділянку із нею і закріпіть пластиром на 24 години. Ферменти витягнуть колючку на поверхню шкіри, де ви з легкістю її видалите, і залікують ранку.

Загоєння подряпин. Бананова шкірка містить низку натуральних масел і ферментів, які полегшують біль при сонячних опіках, подряпинах і саднах, а також сприяють швидшому їх загоєнню. На додаток вона зменшує запалення і подразнення від укусів комарів та інших комах. Прикладіть шкірку банана м’ясистою частиною до подряпини або місця укусу і закріпіть пов’язкою або просто протріть. Повторюйте процедуру хоча б раз на день, поки рана не загоїться.

Видалення бородавок. Шкірка банана є народним засобом видалення бородавок. Прикладіть її внутрішнім боком до бородавки, закріпіть пластиром і залиште на ніч. Повторюйте процедуру, поки бородавка не зникне. Для позбавлення від деяких бородавок може знадобитися менше тижня, виведення інших може затягнутися на місяць.

Лікування псоріазу і вугрів. Псоріаз є хворобливими лущеннями шкіри. Натріть м’ясистою частиною бананової шкірки уражені ділянки для полегшення симптомів, таких як біль і сухість. У разі вугрових висипань зробіть те ж саме. Ви помітите поліпшення протягом декількох застосувань.

Користь для шкіри. Мінерали та антиоксиданти в банановій шкірці є хорошими засобами для підтримання шкіри здоровою. Просто протріть її внутрішнім боком обличчя, шию та інші частини тіла. Це зволожить шкіру і запобігатиме появі зморшок.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА