Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Омлет зі шпинатом замість яєшні з беконом

Автор: Євгенія Бербат

Яєшня з беконом. У яйцях багато холестерину - і «хорошого», і «поганого», бекон, та ще й підсмажений на вершковому маслі, - просто «склад» насичених жирів. Отже, від поєднання яєць, масла і жирного м’яса заради чистоти судин краще відмовитися.

Корисніше приготувати омлет зі шпинатом або помідорами чи зробити салат з яйцем, руколою і свіжими овочами.

Тірамісу. Ця смакота, без якої важко уявити посиденьки в кав’ярні, приховує в собі «страшну таємницю». Там дуже багато, якщо кондитер не мухлює, супер-жирного сиру маскарпоне з молока буйволиць, а ще - вершків. У мікродозах маскарпоне корисний для імунітету, але якщо їсти тірамісу хоча б кілька разів на тиждень - ваші судини потерпатимуть.

Піца. Особливо на пишному дріжджовому тісті, щедро присипана сиром. Тверді витримані сири, безумовно, корисні, в них багато кальцію і амінокислоти тирозину, яка допомагає нам висипатися і ясно мислити. Але не більше, ніж 20 г за раз (столова ложка тертого сиру). Інакше норма холестерину буде перевищена.

Картопляне пюре. Картопля і сама по собі багата крохмалем, який уповільнює перетравлювання жирів, а вкупі з маслом і вершками перетворюється на «холестеринову бомбу».

Морозиво. Особливо пломбір. Навіть якщо у нього ідеальний склад - молоко, вершки і вершкове масло, - холестерину там буде чимало. Це не означає, що від ласощів треба відмовлятися, просто не потрібно їх їсти частіше, ніж раз на тиждень, і не більше 100-150 г за прийом.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА