Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

5 хвилин – і ваш хребет як новий

Автор: Євгенія Бербат

Вам знайома така проблема: кінець робочого дня – тиск у грудях, дихання ускладнене, голова болить від браку кисню. Чому так відбувається?

 

Головна причина – деформація хребта від статичного навантаження під час тривалого сидіння. Чи багато хто з вас протягом робочого дня розминає свій хребет, нахиляючись вперед, вбоки, повертаючись вліво-вправо? Та навіть якщо ви й робите це, мабуть, вам все одно буде цікаво дізнатися про прості та ефективні вправи для відновлення хребта після робочого дня.

Ми, звичайно, можемо допомогти хребту згаданими вище вправами, але цього недостатньо, щоб охопити усі його розділи і особливо – шийно-комірну зону, яка найчастіше страждає при сидячій роботі.

Прийшли додому – не кваптеся лягти на диван і увімкнути телевізор. Ляжте на підлогу. Ще краще – на килим або на гімнастичний килимок. Звичайно, від одного лежання ефект незначний, тому спробуйте виконати такі вправи:

1. Лежачи на спині, підніміть ноги перпендикулярно горизонтальній поверхні. Потім спробуйте закинути ноги за голову. У результаті ваша спина повинна набути форми дуги. Якщо вправа зроблена правильно, ви відчуєте, як хребет приємно розтягнувся.

2. Ляжте на живіт, руки покладіть долонями вниз, як при віджиманнях. Тепер повільно піднімайте голову вгору і назад, прогинаючи спину. При цьому таз і ноги не повинні відриватися від підлоги, а руки – розгинатися в ліктях. Спробували? Якщо усе зробили правильно, відчуєте, як хребет розтягнувся у зворотний бік (порівняно з попередньою вправою).

Тепер встаньте, випряміться на повний зріст. Ви обов’язково помітите, що дихання стало вільним, а голова – легкою і свіжою. Залишилося тільки прийняти душ і приготуватися до смачної вечері.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА