Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Цілющий настій із бджолиного підмору

Автор: Євгенія Бербат

Брак кремнію в організмі людини призводить до зниження імунітету і до появи різних захворювань. На допомогу приходить настій із підмору зимуючих бджіл, який на 95% складається із кремнію.

 

Настій добре зміцнює імунітет, а також ефективно діє при лікуванні різних внутрішніх пухлин: аденоми простати, раку шийки матки, сучого вимені, кісти яєчників, міоми матки та інших запалень.

У приготовленому настої із сухого підмору бджіл є бджолина отрута, що при прийомі всередину не руйнується у шлунково-кишковому тракті, а поглинається в незмінному вигляді у кров. Він також є потужним натуральним лікарським засобом від пухлин. Тому настій з підмору бджіл є безцінним зіллям для зцілення аденоми простати та жіночих хвороб.

Як же правильно приготувати такий настій?

Підмор (бджоли, що вмерли взимку) сушать і розтирають у ступі або у кавомолці на пил.
100 г бджолиного порошку заливають 1,5 л горілки або очищеного самогону і настоюють у темному теплому місці 15 днів, регулярно струшуючи і перемішуючи. Потім проціджують крізь 4-5 шарів марлі і розбавляють питною водою 1:1. Приймають засіб тричі на день по 1 ст. л. за 35-40 хвилин до їди протягом місяця. Після тижневої перерви продовжують лікування до використання всього настою (3 місяці).

Зберігають настій у холодильнику. Невелику його частину (до 150 мл) варто тримати при кімнатній температурі для вживання теплим. Можна додати мед.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА